Forum

Zdarzenie na Wojska Polskiego

wysłane przez Luke_Police  163

Mam pytanko. Czy wie ktoś co się dzisiaj stało na Wojska Polskiego około godziny 14:20 kawałek za przystankiem Unii Lubelskiej w stronę centrum ? Stała tam solówka na "jedynce" z otwartymi drzwiami, a na ulicy Policja, patrole ZDiTM i zdaje się że jeszcze jakis samochód, ale wagon mi go niestety zasłonił. W korku utknęły również składy 105N 684+689 (9), 706+709 (7) oraz 105Na 763 (1). A ja widziałem to zajście z okna 9 jadącej w przeciwną stronę.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)

wysłane przez yoss83

Luke_Police napisał(a):

> Mam pytanko. Czy wie ktoś co się dzisiaj stało na Wojska > Polskiego około godziny 14:20 kawałek za przystankiem Unii > Lubelskiej w stronę centrum ?

Nie wiem, ale też dziś widziałem mały zastoik- na Piłsudskiego w stronę Rodła... A wczoraj utknąłem 105ką na środku ronda sprzymierzonych. Super te nasze tramwaje... ;-)

wysłane przez mmm

yoss83 napisał(a):

A wczoraj utknąłem 105ką > na środku ronda sprzymierzonych. Super te nasze tramwaje...

Ja wczoraj utknąłem koło dworaca PKP bo jakiś debil znowu zaparkował na torach. To juz drugi raz w ciągu tygonia. Super są ci nasi kierowy...

wysłane przez Wojtek 24

mmm napisał(a):

> Ja wczoraj utknąłem koło dworaca PKP bo jakiś debil znowu > zaparkował na torach. To juz drugi raz w ciągu tygonia. Super > są ci nasi kierowy...

Aha, to już wiem dlaczego musiałem czekać jakieś 15 minut na "szóstkę". Pierwszy raz to było w środę, a drugi wczoraj, tak jak podałeś. A ja już myślałem, że to z powodu zepsutego tramwaju.