Forum

Wiat ciągle przybywa

wysłane przez Wojtek 24

Tak to prawda, wiat ciągle przybywa. Zastanawia mnie dlaczego wiatę metalową na przystanku "Zajezdnia Golęcin" w stronę Gocławia wymienioną na nową, czyli szklaną. Pamiętam jak wiata na tym przystanku, lecz w stronę centrum również była szklana. Szyby tam były bardzo często powybijane i zdecydowano szyby zastąpić blachą i jest to bardzo zrozumiałe, szkoda było kasy ma nowe szkło. Ja rozumiem, że chcą aby mieszkańcy tej dzielnicy również mieli ładną wiatę, ale szkoda jest później pieniędzy na jej częste remontowanie. Wystarczyło starą wiatę tylko odmalować. Tak samo nie jestem za tym, aby nowe wiaty stawiano w północnych dzielnicach Szczecina.

Narazie nowa wiata przetrwała tydzień (sukces), zobaczymy ile dni ona jeszcze "przeżyje" w całości.

wysłane przez Piotr

Wojtek napisał(a):

> Tak to prawda, wiat ciągle przybywa. Zastanawia mnie > dlaczego wiatę metalową na przystanku "Zajezdnia > Golęcin" w stronę Gocławia wymienioną na nową, czyli > szklaną.

Ponieważ AMS ma monopol na wiaty i stawia szklane, ponieważ to najlepszy materiał pod reklamę...Jak potłuką to już ich interesem jest, aby szybko wymienić szybę...Poza tym wiaty niby są ubezpieczone, a czy naklejka o tym, że obiekt jest pod ochroną wystarczy? Raczej nie...Tak czy siak my za to nie płacimy :).

wysłane przez Jasiek 34

Wojtek napisał(a):

> Tak to prawda, wiat ciągle przybywa.

Wczoraj widziałem jak montowali nową czerwoną wiatę na pętli Basen Górniczy, na przystanku linii C i Cbis w stronę Dąbia.

wysłane przez Wojtek 24

Jedna z szyb na przystanku została wybita. Wytrzymała w całości tylko 1 miesiąc. :(

wysłane przez Iwo

Wojtek napisał(a):

> Jedna z szyb na przystanku została wybita. Wytrzymała w > całości tylko 1 miesiąc. :(

To i tak długo jak na tamte rejony...

Iwo

wysłane przez konjo 4

Wojtek napisał(a):

> Jedna z szyb na przystanku została wybita. Wytrzymała w > całości tylko 1 miesiąc. :(

Eee tam, na Przelotowej w tej starego typu z blachy falistej to czasem weekendu nie mogła przetrwać. :(

-- I tried to see it your way.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Wczoraj czy dzisiaj również pojawiła się wiata na przystanku tramwajowym tj. Dąbrowskiego w stronę Pomorzan.I niedawno na pętli Pomorzany przy przystanku autobusowym, ciekawe ile wytrzyma ta 2 bo różne jest tam towarzystwo.

wysłane przez Luke_Police 151

Już w zeszłym tygodniu zauważyłem, że na Głębokim (na peronie linii 9) również pojawiły się pręty mocujące pod wiatę. Ciekawe jak długo szyby w niej będą całe. Dla przykładu na przystanku Mścięcino Dworzec kiedyś wszystkie szyby były potłuczone, do dziś zostały doszczętnie wybite, wręcz nie ma po nich śladu. Także na pętli Police Rynek ostatnio ktoś potłukł szyby. Z tego co wiem Głebokie jest węzłem przesiadkowym dla Polickich pasażerów dojeżdżających na mecze Pogoni, więc nie wróżę zbyt długiego życia wiatom na Głębokim...

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)

wysłane przez Lukasy

Luke_Police napisał(a):

> Z tego co wiem Głebokie jest węzłem przesiadkowym dla > Polickich pasażerów dojeżdżających na mecze Pogoni, więc > nie wróżę zbyt długiego życia wiatom na Głębokim...

Pocieszaj się tym, że mecze Pogoni nie są codziennie :>

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez kapil

A ja dorzucę jeszcze dwie na przystanku Dunikowskiego w obu kierunkach, które pojawiły się we wtorek.