Forum

Efekty wybitej szyby w Solarisie

zdjęcie
Efekty wybitej szyby w Solarisie

wysłane przez RoGaL 2

A co się dokładnie stało z tą szybą (nie chodzi mi o to, czy została wybita, tylko kto to zrobił i dlaczego) ?

wysłane przez piotrek

RoGaL napisał(a):

> A co się dokładnie stało z tą szybą (nie chodzi mi o to, > czy została wybita, tylko kto to zrobił i dlaczego) ?

Dlaczego? Bo im może w widoczności przeszkadzała..idioci poprostu. Pytanie ważniejsze, czy ich złapali / zatrzymali?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Dlaczego? Bo im może w widoczności przeszkadzała..idioci > poprostu. Pytanie ważniejsze, czy ich złapali / zatrzymali?

To było tak na ulicy Plac Zwycięstwa wsiadła grupa wandali i na odcinku plac zwycięstwa-krzywoustego wybili szybe młotkiem i uciekli.Żaden z pasażerów nie zareagował a kierowca myślał że się komuś wysypały puszki.Dopiero na pętli Południowa kierowca zobaczył wybitą szybę.

wysłane przez Piotr

marcinek napisał(a):

> Dopiero na pętli Południowa > kierowca zobaczył wybitą szybę.

zadziwiające :/ i co nikt nie poinformował kierowcy, że jedzie z wybitą szybą? Fajne to nasze społeczeństwo...

wysłane przez RoGaL 2

marcinek napisał(a):

> To było tak na ulicy Plac Zwycięstwa wsiadła grupa wandali i > na odcinku plac zwycięstwa-krzywoustego wybili szybe młotkiem i > uciekli.Żaden z pasażerów nie zareagował a kierowca myślał > że się komuś wysypały puszki.Dopiero na pętli Południowa > kierowca zobaczył wybitą szybę.

Czyli nie złapali ich? :/ Mamy tutaj kolejny przykład, dlaczego nie warto kupować nowych autobusów dla miasta... Przecież to jest obowiązek pasażera poinformować kierowcę o usterkach w autobusie! A jeśli pasażerowie nie reagują, to po co im w ogóle nowe autobusy? Niech sobie jeżdżą starymi Ikarusami i Jelczami!
RoGaL napisał(a):

> Przecież to jest obowiązek pasażera poinformować kierowcę o usterkach w > autobusie!

Yhy, jasne. I jakie jeszcze obowiązki ma pasażer?

> A jeśli pasażerowie nie reagują, to po co im w ogóle > nowe autobusy? Niech sobie jeżdżą starymi Ikarusami i Jelczami!

Po to, że ludzie mają prawo jeździć w komfortowych warunkach. To, że jacyś agresywni idioci wybili szybę i ludzi bali się zareagować nie oznacza, że nowe autobusy są niepotrzebne. Jestem ciekaw Twojej reakcji w takiej sytuacji...

wysłane przez Wojciech

RoGaL napisał(a):

> Czyli nie złapali ich? :/ Mamy tutaj kolejny przykład, dlaczego > nie warto kupować nowych autobusów dla miasta...

Autobusy są głównie dla ludzi, ale niestety nie wszyscy ludzie potrafią uszanować dobro wspólne :/

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez yoss83

RoGaL napisał(a):

> A co się dokładnie stało z tą szybą (nie chodzi mi o to, > czy została wybita, tylko kto to zrobił i dlaczego) ?

Debile z nudów

wysłane przez michalSPAK

yoss83 napisał(a):

> RoGaL napisał(a):

> > A co się dokładnie stało z tą szybą (nie chodzi mi o to, > > czy została wybita, tylko kto to zrobił i dlaczego) ? > > Debile z nudów Jak by ich złapali to powinni iść do nich na chaty i im powybijać szyby
Prosimy oddzielać cytat od wypowiedzi.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez konjo  4

michalSPAK napisał(a):

> Jak by ich złapali to powinni iść do nich na chaty i im > powybijać szyby

I oni by dostali niską szkodliwość społeczną, a ty rozbój z włamaniem. ;)

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.