Forum

Ikarus na szczytowej brygadzie linii A

zdjęcie
Ikarus na szczytowej brygadzie linii A
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez RoGaL 2

Wow, dawno czegoś takiego nie widziałem, ładny widok ;)
RoGaL napisał(a):

> ładny widok ;)

Widok może i ładny, ale zapewne tylko dla miłośników komunikacji miejskiej. Nie sądzę, aby pasażerowie tego autobusu byli zadowoleni, że płacą podwójnie, a jadą Ikarusem.

-- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> Nie sądzę, aby pasażerowie tego > autobusu byli zadowoleni, że płacą podwójnie, a jadą > Ikarusem.

Możliwe. Ale ja, jadąc czasem Ikarusem, czuję się o wiele lepiej niż w SPAK-owskim Volvie. :P
RoGaL napisał(a):

> Możliwe. Ale ja, jadąc czasem Ikarusem, czuję się o wiele > lepiej niż w SPAK-owskim Volvie. :P

Ale najpierw musisz na dobrego Ikarusa trafic. Ja dziś jechałem tym 1298 na 53 i mimo, że miał to niby NG 2 lata temu, to silnik już wydaje dźwięki rodem z tych buczących SPAK-owskich Volvo. :(

wysłane przez pioko17 38

Byłem świadkiem, że ludzie na osiedlu Bukowym byli zniechęceni do wsidania w Ikarusa. Poczekali na Volvo, i wsiedli. Może myśleli że jest pomyłka na wyświetlaczach.. Z kolei na E zamiast pojawić się ikarusa pojawił się NL202/262 #2754 i do niego wsiadła tylko jedna osoba. reszta poczekała na następny.

wysłane przez mike_1994

pioko17 napisał(a):

> Byłem świadkiem, że ludzie na osiedlu Bukowym byli > zniechęceni do wsidania w Ikarusa. Poczekali na Volvo, i > wsiedli. Może myśleli że jest pomyłka na > wyświetlaczach.. Z kolei na E zamiast pojawić się ikarusa > pojawił się NL202/262 #2754 i do niego wsiadła tylko jedna > osoba. reszta poczekała na następny.

Ciekawe jakie było zatłoczenie w NL202/262? Jeśli było duże (a tak myślę) to sam poczekałbym na następny autobus.

-- Słońce świeci, ptaszek śpiewa, a mnie w budzie krew zalewa.

wysłane przez LLUZNIAK

mike_1994 napisał(a):

> Ciekawe jakie było zatłoczenie w NL202/262? Jeśli było > duże (a tak myślę) to sam poczekałbym na następny autobus.

Widziałem go na Wyszyńskiego w stronę prawobrzeża to nie był zbytnio zapakowany... Tylko nie pamiętam która dokładniej była godzina ;)

wysłane przez konjo  4

pioko17 napisał(a):

> Z kolei na E zamiast pojawić się ikarusa pojawił się NL202/262 #2754 i do > niego wsiadła tylko jedna osoba. reszta poczekała na następny.

Taaaa, bardzo mądrze, bo E jest tak zatłoczone w trakcie popołudniowych kursów, że wejść się nie da... ;)

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

konjo napisał(a):

> Taaaa, bardzo mądrze, bo E jest tak zatłoczone w trakcie > popołudniowych kursów, że wejść się nie da... ;)

Zalezy jaki kurs ile ma spóźnienia i oczywiście w którą stronę :) bo do miasta to żaden nie wiezie tłumów.

-- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez konjo  4

MC napisał(a):

> Zalezy jaki kurs ile ma spóźnienia i oczywiście w którą > stronę :) bo do miasta to żaden nie wiezie tłumów.

No on tam pisał o Bukowym, więc jeżeli popołudniu w stronę miasta na pierwszym przystanku ktoś bał się, że nie znajdzie miejsca siedzącego to gratuluje mu poczucia humoru. :)

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

konjo napisał(a):

> No on tam pisał o Bukowym, więc jeżeli popołudniu w stronę > miasta na pierwszym przystanku ktoś bał się, że nie znajdzie > miejsca siedzącego to gratuluje mu poczucia humoru. :)

W stronę miasta to H6 nawet by starczyło :] Zwłaszcza na D/E

-- Volvo ponad reszte busów :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ta ostrość to chyba gdzieś uciekła...

wysłane przez Pepe 235

Maciek napisał(a):

> Ta ostrość to chyba gdzieś uciekła...

Tak, przeniosła się na Twoje zdjęcia bo Twoje są super. :( Człowieku co Ci dają takie komentarze...

wysłane przez Mareczek 5

Maciek napisał(a):

> Ta ostrość to chyba gdzieś uciekła...

Długi czas naświetlania i powstał taki a nie inny efekt. Jednakże jako ciekawostka zdjęcie jest w porządku (widać szczegóły).

-- Zapamiętaj datę - 28.09.2006, godz 21:11. 57 przyjechał planowo na przystanek "Kormoranów". Cuda się zdarzają ale nie licz na nie.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez lukasz007 5

Ale jednak nie ma to jak Volvo B10MA na A
lukasz007 napisał(a):

> Ale jednak nie ma to jak Volvo B10MA na A

Jeżeli Twój post nic nie wnosi do dyskusji, to lepiej nie pisz.

moderator@mkm.szczecin.pl