Forum

Zmiany na Okulickiego

Ze względu na roboty kanalizacyjne związane z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Ku Słońcu, Derdowskiego, Okulickiego i Europejskiej, od 13 października od godz. 8:00 do 20 października zamknięty będzie wjazd w ul. Okulickiego od strony budowanego ronda. Autobusy linii 60 i 529 będą kursować na zmienionych trasach.

wysłane przez mmm

Nie tworze nowego wątku więc napisze tu. Informacja z newsroomu o linii 60 była już wcześniej.

wysłane przez MQ 0

mmm napisał(a):

> Nie tworze nowego wątku więc napisze tu. Informacja z > newsroomu o linii 60 była już wcześniej.

Dzięki. Już została usunięta.

wysłane przez piotrek

mmm napisał(a):

> Nie tworze nowego wątku więc napisze tu. Informacja z > newsroomu o linii 60 była już wcześniej.

Faktycznie. Wiec pozwole sobie tu doprecyzowac. W newsie byla informacja ze prace zaczynaja sie 13.10, natomiast dzis chyba tak naprawde rozpoczely sie prace (nie widzialem wczesniej). Korki siegaly ulicy Derdowskiego. To co zaczyna sie dziac w okolicach Ku Sloncu zaczyna przypominac tragedie.

wysłane przez Luke_Police 151

piotrek napisał(a):

> Korki siegaly ulicy Derdowskiego. To co zaczyna sie dziac w > okolicach Ku Sloncu zaczyna przypominac tragedie.

Za to na placu Kościuszki, ostatnio często widzę następujący obrazek: czekający tłum ludzi na przystanku 808 oraz 3 autobusy tejże linii jadące jeden za drugim ulicą Siekorskiego w stronę tegoż placu.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)

wysłane przez paki 54

Luke_Police napisał(a):

> Za to na placu Kościuszki, ostatnio często widzę następujący > obrazek: czekający tłum ludzi na przystanku 808 oraz 3 autobusy > tejże linii jadące jeden za drugim ulicą Siekorskiego w > stronę tegoż placu.

Spowodowane jest to tymi okropnymi korkami... Nic tak człowieka nie nastawia pozytywnie jak półgodzinny przejazd codziennie rano autobusem linii 808...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez lhb178 17

piotrek napisał(a):

> To co zaczyna sie dziac w > okolicach Ku Sloncu zaczyna przypominac tragedie.

Tragedia to dzisiaj będzie - zamknięty przejazd przez tory od strony wschodniej. Skoro rano na 53 straciłem tam >5 minut...

wysłane przez mmm

lhb178 napisał(a):

> Tragedia to dzisiaj będzie - zamknięty przejazd przez tory od > strony wschodniej. Skoro rano na 53 straciłem tam >5 minut...

Faktycznie jest mega kocioł. Powinni przeprogramowac albo całkowicie wyłączyć sygnalizacje. Do tego na zamkniętym przystanku 808 przy szkołach salezjańskiech nie było informacji o tym że autobus tam nie jeżdzi. Podobno była karta rano ale jakiś łobuz ję zerwał.