Forum

Wieczorne oczekiwanie na weselnych gości

zdjęcie
Wieczorne oczekiwanie na weselnych gości
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez torwid 64

Zdaje się, że to zdjęcie wystarczy, by kierowcy wystawić mandat za nieprawidłowe zaparkowanie pojazdu. Ale pewnie się czepiam ;)

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Zdaje się, że to zdjęcie wystarczy, by kierowcy wystawić > mandat za nieprawidłowe zaparkowanie pojazdu. Ale pewnie > się czepiam ;)

Myśle,że przydałby się jednak mandat. Kierowca nie dość, że zaparkował w niedozwolonym miejscu to jeszcze prawie całkowicie zajął chodnik. Ciekawe którędy maja chodzić piesi. Ja na ich miejscu poszłabym jezdnią.
enka167 napisał(a):

> Myśle,że przydałby się jednak mandat. Kierowca nie dość, > że zaparkował w niedozwolonym miejscu to jeszcze prawie > całkowicie zajął chodnik.

A pojazdami >3,5 t z wiadomych względów na chodniku parkować nie wolno. Czyli powinna być jeszcze ewentualnie kara za zniszczenia w chodniku. Ale skoro u nas za porzucenie samochodu na torach płaci się 100 zł, a za przejście na czerwonym po pustej ulicy 250...
lhb178 napisał(a):

> A pojazdami >3,5 t z wiadomych względów na chodniku parkować > nie wolno. Czyli powinna być jeszcze ewentualnie kara za > zniszczenia w chodniku.

To wiemy kogo ukarać jakby się okazało, że chodnik jest zniszczony, na dowód mamy zdjęcie ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Chyba jednak się czepiasz. Z tego co widze na tym zdjeciu to kierowca zostawił mijesce na chodniku dla piesych. Moze nie 1,5 m, ale okolo metra na pewno. a policja raczej z linijka nie chodzi.

torwid napisał(a):

> Zdaje się, że to zdjęcie wystarczy, by kierowcy wystawić > mandat za nieprawidłowe zaparkowanie pojazdu. Ale pewnie > się czepiam ;)
Najpierw cytuj, a potem odpowiadaj.

moderator@mkm.szczecin.pl
emespob napisał(a):

> Chyba jednak się czepiasz. Z tego co widze na tym zdjeciu to > kierowca zostawił mijesce na chodniku dla piesych. Moze nie > 1,5 m, ale okolo metra na pewno. a policja raczej z linijka nie > chodzi.

Nie trzeba linijki, a sam przyznajesz, że przepis złamano. Płytki chodnikowe w tym miejscu na oko mają po 50 cm, więc do 1,5 m brakuje przynajmniej 1 wolnej. Dodajmy to, co Olaf napisał o masie pojazdu i już są 2 paragrafy.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...