Forum

Policki MAN przed budynkiem Wydziału Elektrycznego...

zdjęcie
Policki MAN przed budynkiem Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez piotrek

Już widać zalążki sygnalizacji świetlnej. Ciekawe czy usprawni ona ruch w tym miejscu. Dobrze, że tramwaj ma osobne torowisko więc na pewno nie spowoduje to opóźnień.
piotrek napisał(a):

> Już widać zalążki sygnalizacji świetlnej. Ciekawe czy > usprawni ona ruch w tym miejscu. Dobrze, że tramwaj ma > osobne torowisko więc na pewno nie spowoduje to opóźnień.

No kopią tam przy torach juz od 2 tygodni, zrobili wysepkę na środku wyjazdu z Pułaskiego w Sikorskiego od strony Biblioteki Głównej. Po drugiej stronie Sikorskiego też coś kopali. Dzisiaj prace zawęziły się do wykopów pod torami obok których stałem robiąc to zdjęcie. Jeżeli chodzi o usprawnienie ruchu to nie wiem czy będzie to najlepszy pomysł. Samochody mimo wszystko jeżdżą tym odcinkiem dosyć rzadko ze względu na bardzo krótki cykl wyjazdowy w Plac Kościuszki, z powodu którego obecnie często widzę stojące 3 autobusy 808 jeden za drugim. Ruch w tym miejscu jest na tyle niewielki, że wydaje mi się, iż sygnalizacja może stać się wiekszym utrudnieniem niż usprawnieniem ruchu dla kierowców. No chyba że mowa wyłącznie o kierowcach jadących ulicą Pułaskiego =)

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)
piotrek napisał(a):

> Już widać zalążki sygnalizacji świetlnej. Ciekawe czy > usprawni ona ruch w tym miejscu. Dobrze, że tramwaj ma > osobne torowisko więc na pewno nie spowoduje to opóźnień.

Jeszcze nie widziałem w Szczecinie takiej sygnalizacji, która by nie opóźniała tramwaju.