Forum

Jelcz po remoncie

zdjęcie
Jelcz po remoncie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez man 128

Szkoda, że teraz nie puszczą (chociaż raz) Jelcza 120M #1410 , tak symbolicznie na linię działkową 59. Ciekawe czy SPAK puści Jelcza na linie inne niż 703 czy 704, tak na pamiątkę, że jeździły. To były czasy ...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Adam1900

man napisał(a):

> To były czasy ...

To były piękne czasy i te guziki do otwierania i zamykania drzwi.

Solaris SU12 # 1900

wysłane przez 333Wojtas333 15

man napisał(a):

> Szkoda, że teraz nie puszczą (chociaż raz) Jelcza 120M > #1410 , tak symbolicznie na linię działkową 59. Ciekawe > czy SPAK puści Jelcza na linie inne niż 703 czy 704, tak na > pamiątkę, że jeździły. To były czasy ...

Jeszcze nie tak dawno temu ostatni Jelcz od czasu do czasu pojawiał się na 76, a teraz tylko i wyłącznie jeździ na darmówkach. Czy ktoś zorientowany wie czy pojawia się on na nockach?

wysłane przez wojtazz 42

333Wojtas333 napisał(a):

> Czy ktoś zorientowany wie czy pojawia się on na > nockach?

Pojawia się :)

wysłane przez luki663719 17

wojtazz napisał(a):

> Pojawia się :)

Z tego co widzę to stała obsługa 527 ;)

wysłane przez LagunaGrandtour 105

Potwierdzam, zawsze jak widzę nocny na Bezrzeczu to zawsze jest to jelcz :P Wyjątkiem był okres Pyromagic gdzie widziałem B10MA

wysłane przez luki663719 17

LagunaGrandtour napisał(a):

> Potwierdzam, zawsze jak widzę nocny na Bezrzeczu to zawsze jest to > jelcz :P Wyjątkiem był okres Pyromagic gdzie widziałem B10MA

#1566 i zawracanie na pętli na Bezrzeczu, żałowałem że aparatu nie miałem bo wymagało to wysokich umiejętności prowadzącego ;)

wysłane przez t105n  49

man napisał(a):

> Szkoda, że teraz nie puszczą (chociaż raz) Jelcza 120M > #1410 , tak symbolicznie na linię działkową 59.

Więcej osób jeździ nim do szpitala niż na działki.

-- Pesymista widzi tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi trzech idiotów na torach...

wysłane przez Peter 0

Ja to często jeździłem kwadratami na 63 do Stołczyna...