Forum

kiedy będzie MAN NG272

wysłane przez damian

mam pytanie czy wogóle bedzie MAN NG272 na lini nr 60 bo dziś wracając ze szkoły jechałem ikarusem mało co by mi nie przycieło plecaka a wczoraj jechałem MAN-em NG272 i było jeszce duzo miejsc wolnych i czy bedzie w najbliszych dniach MAN NG272 a Volvo to już się znudziło

wysłane przez kajetansz 65

damian napisał(a):

> mam pytanie czy wogóle bedzie MAN NG272 na lini nr 60 bo > dziś wracając ze szkoły jechałem ikarusem mało co by mi > nie przycieło plecaka a wczoraj jechałem MAN-em NG272 i > było jeszce duzo miejsc wolnych i czy bedzie w najbliszych > dniach MAN NG272 a Volvo to już się znudziło

Wtedy kiedy będzie.

P.S. Nas nie interesuje Twój życiorys z ostatniego czasu.

Штирлиц

wysłane przez Pepe 235

damian napisał(a):

> mam pytanie czy wogóle bedzie MAN NG272 na lini nr 60 bo > dziś wracając ze szkoły jechałem ikarusem mało co by mi > nie przycieło plecaka a wczoraj jechałem MAN-em NG272 i > było jeszce duzo miejsc wolnych i czy bedzie w najbliszych > dniach MAN NG272 a Volvo to już się znudziło

MAN NG272 już był na 60 wczoraj rano. :) Przegapiłeś. A tak na przyszłośc to staraj się używac wielkiej litery na początku zdania i kropki jakiejś na końcu. :)

wysłane przez RoGaL 2

damian napisał(a):

> mam pytanie czy wogóle bedzie MAN NG272 na lini nr 60 bo > dziś wracając ze szkoły jechałem ikarusem mało co by mi > nie przycieło plecaka a wczoraj jechałem MAN-em NG272 i > było jeszce duzo miejsc wolnych i czy bedzie w najbliszych > dniach MAN NG272 a Volvo to już się znudziło

W ogóle to na pewno kiedyś będzie, ale nikt z nas nie może tego przewidzieć. Jeżeli naprawdę Cie to tak bardzo interesuje to idź do SPAK-u i się sam zapytaj. Jednak nie możesz liczyć na coś nadzwyczajnego, ponieważ wozów jest mało i póki co nie zapowiada się na więcej.

wysłane przez Mareczek 5

damian napisał(a):

> mam pytanie czy wogóle bedzie MAN NG272 na lini nr 60 bo > dziś wracając ze szkoły jechałem ikarusem mało co by mi > nie przycieło plecaka...

A ja chcę TGV pod domem! Znudziła mi się jazda M11-tką :/

-- Zapamiętaj datę - 28.09.2006, godz 21:11. 57 przyjechał planowo na przystanek "Kormoranów". Cuda się zdarzają ale nie licz na nie.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez konjo  4

Mareczek napisał(a):

> A ja chcę TGV pod domem! Znudziła mi się jazda M11-tką :/

To tym Was raczą na 68? Fiu, fiu myślałem, że coś lepszego tam jeździ. ;)

So never mind the darkness.

wysłane przez Mareczek 5

konjo napisał(a):

> To tym Was raczą na 68? Fiu, fiu myślałem, że coś lepszego > tam jeździ. ;)

A co ty chciałeś na 68? Tam jezdzi to co zostaje na plycie i jeszcze przypomina autobus :/ Chociaz ostatnio troszke Ikarusow sie pojawilo, wiec mozna byc zadowolonym...

-- Zapamiętaj datę - 28.09.2006, godz 21:11. 57 przyjechał planowo na przystanek "Kormoranów". Cuda się zdarzają ale nie licz na nie.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez konjo  4

Mareczek napisał(a):

> A co ty chciałeś na 68? Tam jezdzi to co zostaje na plycie i > jeszcze przypomina autobus :/

To zupełnie jak na 65. ;) Jak ja idę na pętle to zawsze Ikar... a w drugim kierunku widzę śmigające np. NL202...

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.