Forum

Pierwszy "kanarek" chwilę po opuszczeniu lawety...

zdjęcie
Pierwszy "kanarek" chwilę po opuszczeniu lawety...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez yoss83

Tak powinny wyglądać reklamy na tramwajach. Pewnie Gdy "dostosują do ruchu" tę tatrę zalepione bedą już obie szyby. I nawet czyściutki ten wagonik- warto popatrzeć, pewnie ostatni raz jest w takim stanie... ;-)
yoss83 napisał(a):

> Tak powinny wyglądać reklamy na tramwajach.

Dokładnie taki styl reklam powinen przyjąć Szczecin. Reklama jest czytelna a jednocześnie nie szpeci tramwaju naprawde super .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> Dokładnie taki styl reklam powinen przyjąć Szczecin. Reklama > jest czytelna a jednocześnie nie szpeci tramwaju naprawde > super .

Co prawda to prawda, ostatecznie wstawiono mu takie duże szyby, aby wewnątrz było jasno, przejrzyście i dobra widoczność na zewnątrz a nie żeby je zalepiać reklamami.

Reklamom całopowierzchniowym - NIE!!!!

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
yoss83 napisał(a):

> Tak powinny wyglądać reklamy na tramwajach. Pewnie Gdy > "dostosują do ruchu" tę tatrę zalepione bedą już obie > szyby.

Niestety w naszym kraju pasażer się nie liczy, albo liczy się na końcu. Bardzo bym sobie tego życzył, aby w przypadku tych tramwajów to się zmieniło i by nasi spece od reklam wzięli przykład z zachodnich sąsiadów.

> I nawet czyściutki ten wagonik- warto popatrzeć, > pewnie ostatni raz jest w takim stanie... ;-)

Mam wrażenie, że w przyszłe wakacje ten sam wagonik będzie brudny i porysowany, przede wszystkim na szybach od środka. Bardzo chciałbym się w tej kwestii mylić.

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)

wysłane przez piotrek

Czy ten "kanarek" to już kolejna nie oficjalna nazwa?

wysłane przez alat57

piotrek napisał(a):

> Czy ten "kanarek" to już kolejna nie oficjalna nazwa?

Dlaczego nie, jeżeli pozostaną żółte to jak najbardziej to określenie do nich pasuje, jeszcze tylko zależy jak będą śpiewać w czasie jazdy. ;)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez M21 8

alat57 napisał(a):

> Dlaczego nie, jeżeli pozostaną żółte to jak najbardziej to > określenie do nich pasuje, jeszcze tylko zależy jak będą > śpiewać w czasie jazdy. ;)

Heheheh a moze Tłiti ;) .A ciekawi mnie czy szczekaczi będą działac w tych taterkach ;]

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez konjo  4

M21 napisał(a):

> Heheheh a moze Tłiti ;) .A ciekawi mnie czy szczekaczi będą > działac w tych taterkach ;]

Uhm, na pewno ;) Zupełnie jak gadaczki... wczoraj jak jechałem 51 i jakiś kierowca ją włączył to sobie przypomniałem, że w zasadzie mamy takie nowinki w pojazdach.

-- Turn me around and take me back to the start.

So never mind the darkness.

wysłane przez M21 8

konjo napisał(a):

> Uhm, na pewno ;) Zupełnie jak gadaczki... wczoraj jak jechałem 51 > i jakiś kierowca ją włączył to sobie przypomniałem, że w > zasadzie mamy takie nowinki w pojazdach.

A to trzeba było zgłosic np NR bo np. u nas tylko kierownik moze pozowlic na wyłonczenie szczekaczki . A robi to tylko wtedy jak komputer bzdury pokazuje :D

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez alat57

M21 napisał(a):

> alat57 napisał(a):

> > > Dlaczego nie, jeżeli pozostaną żółte to jak najbardziej to > > określenie do nich pasuje, jeszcze tylko zależy jak będą > > śpiewać w czasie jazdy. ;) > > Heheheh a moze Tłiti ;) .A ciekawi mnie czy szczekaczi będą > działac w tych taterkach ;]

To jest całkiem inna sprawa, to zależy od wielkich władz (TW I), o ile dopilnują żeby nie zostały rozkradzione sterowniki, to powinny cwierkać, tylko trzeba pamiętać o tym żeby je odpowiednio zaprogramować żeby mogły ćwwierkać po naszemu. ;)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez Kangur

alat57 napisał(a):

> powinny cwierkać, tylko trzeba pamiętać o tym żeby je > odpowiednio zaprogramować żeby mogły ćwwierkać po naszemu. ;)

Wg informacji na Drehscheibe-online, sterowniki juz sa zaprogramowane na Szczecin. Na jazdach testowych cwierakly, wiec teraz nie widze powodu, zeby bylo inaczej :).

wysłane przez kajetansz 65

Kangur napisał(a):

> Wg informacji na Drehscheibe-online, sterowniki juz sa zaprogramowane > na Szczecin. Na jazdach testowych cwierakly, wiec teraz nie widze > powodu, zeby bylo inaczej :).

I jak ładnie tam napisano. Że zamiast IBIS-BVG jest IBIS Stettin. ;-)

Штирлиц

wysłane przez alat57

M21 napisał(a):

> alat57 napisał(a):

> > > Dlaczego nie, jeżeli pozostaną żółte to jak najbardziej to > > określenie do nich pasuje, jeszcze tylko zależy jak będą > > śpiewać w czasie jazdy. ;) > > Heheheh a moze Tłiti ;) .A ciekawi mnie czy szczekaczi będą > działac w tych taterkach ;]

Ciekawe podśmiechujki, a szczekaczki niby z jakiego powodu nie miały by działać? Bo co, bo działać bądzie "grupa pojebów"(?)rysowników swojego p........o wizerunku? Mam nadzieję że kiedyś "was" dopadniemy.......!

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez Moderator 0

Słuchaj no kolego. Takie teksty wzbogacone słownie to nie tutaj. :(

moderator@mkm.szczecin.pl
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.