Forum

Tatra KT4Dt jest przygotowywana do ruchu

zdjęcie
Tatra KT4Dt jest przygotowywana do ruchu

wysłane przez paki

Jaki numer boczny ma ten biały wagon po lewej stronie?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez dark2224

paki napisał(a):

> Jaki numer boczny ma ten biały wagon po lewej stronie?

768 w trakcie zmiany reklamy

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Orientuje się ktoś, kto się zajmie przeprogramowaniem wyświetlaczy?

wysłane przez LLUZNIAK

dyrdus napisał(a):

> Orientuje się ktoś, kto się zajmie przeprogramowaniem > wyświetlaczy?

Z tego co ktoś (chyba) pisał na forum to już się tym zajęło BVG przed dostawą wozów do Szczecina.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

LLUZNIAK napisał(a):

> Z tego co ktoś (chyba) pisał na forum to już się tym > zajęło BVG przed dostawą wozów do Szczecina.

Coś mi się wydaje, że nie za bardzo zobacz na wyświetlacz i zobacz, jaki język. Chyba ze działa w dwóch systemach:)

-- Ostatnia pieśń o Wolności

wysłane przez butthead

> Coś mi się wydaje, że nie za bardzo zobacz na wyświetlacz i > zobacz, jaki język.

Ktoś się bawił wyświetlaczami, takiej linii obecnie w Berlinie nawet nie ma ;) Ztcp sterownik oferuje dużą dowolność w zestawianiu numeru z kierunkiem.

wysłane przez Kangur

LLUZNIAK napisał(a):

> Z tego co ktoś (chyba) pisał na forum to już się tym > zajęło BVG przed dostawą wozów do Szczecina.

Tak, ja pisalem. Niemieccy milosnicy donosza, ze "Statt der IBIS-BVG wurde die IBIS Stettin aufgespielt mit allen Haltestellen und Linien." - czyli zamiast informacji pasazerskiej BVG, wgrano do sterownika dane dla Szczecina ze wszystkimi przystankami i liniami. Chociaz powyzsza fotka pod znakiem zapytania stawia uzycie slowa "zamiast" ;) - bardziej pasowaloby raczej "obok"

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dlaczego tatra o nr taborowym 100 została wycofana i jej nr taborowy na bazie danych jest na nieistniejących

wysłane przez Mario  ?

zombek napisał(a):

> Dlaczego tatra o nr taborowym 100 została wycofana i jej nr > taborowy na bazie danych jest na nieistniejących

Tatra o numerze #100 nosi teraz numer #102 i dlatego w bazie danych jest na nieistniejących. A tak poza tym, sprawdź w bazie danych Tatrę 102. Napisane jest "ex 100 (przed wejściem do eksploatacji)"

-- 400 moich zdjęć w galerii już za mną :-)