Forum

Głos z megafonu

wysłane przez Wojtek 24

Mam pytanie, czy jutro będzie można usłyszec z megafonu, przy I lub II bramie CC zapowiedzi przyjeżdzających tramwajii. Coś przez ostatnie lata tego nie słyszałem. Dla przypomnienia było to tak: "Proszę odsunąć się od torowiska, nadjeżdża tramwaj w kierunku Centrum/Gumieniec". Nie wiem czemu, ale mi się to podobało. Czułem atmosferę jak na dworcu. :)

wysłane przez leks 17

Wojtek napisał(a):

> Mam pytanie, czy jutro będzie można usłyszec z megafonu, > przy I lub II bramie CC zapowiedzi przyjeżdzających > tramwajii. Coś przez ostatnie lata tego nie słyszałem. Dla > przypomnienia było to tak: "Proszę odsunąć się od > torowiska, nadjeżdża tramwaj w kierunku > Centrum/Gumieniec". Nie wiem czemu, ale mi się to > podobało. Czułem atmosferę jak na dworcu. :)

Zafajniste to jest :). Mi się wydaje, że to rok temu było więc nie wiem czemu mówisz, że nie szłyszałeś. Szkoda tylko, że tego dnia jest taki potworny tłok, bo przyjemność z jazdy tramwajem jako pasażer jest wtedy zerowa.

-- Jestem wytworem własnej wyobraźni, dziwadłem, które jest pomyłką, ale tak samo jak wy, ja też niestety musze żyć na tym świecie. Nic mi się nie udaje więc pewnie życie też się nie uda.

wysłane przez Pepe 235

lex napisał(a):

> Zafajniste to jest :). Mi się wydaje, że to rok temu było > więc nie wiem czemu mówisz, że nie szłyszałeś.

No właśnie, takze mi się wydaje że ostrzeżenia są co roku i były również rok temu. Więc jutro pracownicy ZDITM-u także będą zdzierali gardła. :)

wysłane przez torwid  67

Wojtek napisał(a):

> Mam pytanie, czy jutro będzie można usłyszec z megafonu...

Chyba jednak nie było. Przynajmniej po godz. 13.

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez djdark  0

torwid napisał(a):

> Wojtek napisał(a):

> > Chyba jednak nie było. Przynajmniej po godz. 13.

A jednak było. Koło 14 na pewno przez megafon nadawali, ba nawet zachęcali do kupowania biletów u nich a nie u prowadzącego pojazd.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek