Forum

Pilne info dla focistow

wysłane przez torwid  67

Do Adminow: do usunięcia za czas jakiś, ale na razie nie mam innego pomysłu.

A chodzi o to, że jak ktoś ma czas, aparat i ochotę, w dodatku może się pilnie znaleźć przy dworcu PKP, to ma szansę na sfocenie 3 i 6 jeżdżących środkowym torem. W kierunku Gocławeia jest zablokowany przez skład, który potrącią kobietę.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez maciekos95 3

torwid napisał(a):

> W kierunku Gocławeia jest zablokowany przez skład, który > potrącią kobietę.

Można było do niusrumu ;-)

wysłane przez torwid  67

darmol7 napisał(a):

> Można było do niusrumu ;-)

Info o zdarzeniu POSZŁO do niusrumu w pierwszej kolejności. Ale to nie znaczy, że musi się ukazać, albo może się ukazać z dużym opóźnieniem. A chodziło mi o to, że skoro ja się nie mogę wyrwać z pracy, to może komuś innemu uda się uwiecznić niecodzienne przejazdy. Dla mnie EOT, tym bardziej, że nawet Admini jak na razie się nie przyczepili.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez konjo  4

torwid napisał(a):

> Dla mnie EOT, tym bardziej, że nawet Admini jak na razie się > nie przyczepili.

I się nie przyczepią. :)

So never mind the darkness.

wysłane przez Lukasy

Żeby nie tworzyć nowego wątku, to się podepnę ;)

Niespecjalnie wiem, czy do Newsroomu się nadaje, więc wrzucam tu: dziś jest okazja do sfocenia Jelcza M11 na linii 59, jest to wóz #552. Kto chętny, to na miasto ;)

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police  163

Lukasy napisał(a):

> Niespecjalnie wiem, czy do Newsroomu się nadaje, więc > wrzucam tu: dziś jest okazja do sfocenia Jelcza M11 na linii > 59, jest to wóz #552. Kto chętny, to na miasto ;)

Jelcze na 59 zdarzają się dosyć często, tyle tylko że zazwyczaj są to pojazdy typu 120M. Tak czy owak, wkrótce się tam wybiorę w strony 59, niestety nie dzisiaj.

-- W telewizji Tatra, w gazecie Tatra, wolę nie patrzyć co jest w lodówce...

Technik serwisu :)

wysłane przez Pepe 235

Lukasy napisał(a):

> Niespecjalnie wiem, czy do Newsroomu się nadaje, więc > wrzucam tu: dziś jest okazja do sfocenia Jelcza M11 na linii > 59, jest to wóz #552. Kto chętny, to na miasto ;)

Także go rano widziałem, ale wątpie że do tej pory dojeździł bo kierowca miał wyraźne kłopoty ze skrzynią biegów. A swoją drogą to takie trupy na 59 do szpitala... No tak od wczoraj przecież MAN-idła kursują na 63. :D

wysłane przez leks 17

man751 napisał(a):

> Także go rano widziałem, ale wątpie że do tej pory > dojeździł bo kierowca miał wyraźne kłopoty ze skrzynią > biegów. A swoją drogą to takie trupy na 59 do szpitala...

Ten Jelcz to już w ogóle dziadostwo. Gorszej M11 od 552 to jeszcze chyba nie spotkałem, ten autobus już dawno powinien być na złomie.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez MQ ?

Odświeżę trochę wątek. Jeśli ktoś jeszcze nie ma, a chciałby mieć zdjęcie autobusu na linii 57BIS, to proponuję się pospieszyć :-)

wysłane przez Luke_Police  163

mkubien napisał(a):

> Odświeżę trochę wątek. Jeśli ktoś jeszcze nie ma, a > chciałby mieć zdjęcie autobusu na linii 57BIS, to > proponuję się pospieszyć :-)

Zanosi się na zmianę nazwy ? Czyżby długo zapowiadane przejście z oznaczeniami 57bis -> 72 ?

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #740.

Technik serwisu :)

wysłane przez Mareczek 5

Luke_Police napisał(a):

> Zanosi się na zmianę nazwy ? Czyżby długo zapowiadane > przejście z oznaczeniami 57bis -> 72 ?

Zmiana tak, ale nie na 72. Ujawniamy prawdę, czy trzymamy wszystkich w napięciu? ;)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Błażej 3

Mareczek napisał(a):

> Zmiana tak, ale nie na 72. Ujawniamy prawdę, czy trzymamy > wszystkich w napięciu? ;)

Ja tam proponowałem Maćkowi, żeby wzorem 54 Bis przemianowanego na 84 oraz niedoszłej ale przyszłej zmianie 55 Bis na 85, dla linii 57 Bis dostał się numer 87 :] Lub też, jeżeli nie robić już kolejnych dziur w numeracji to dać 83, a numery 62 i 72 narazie zostawić.

wysłane przez lhb178 19

Błażej napisał(a):

> Mareczek napisał(a):

> > Zmiana tak, ale nie na 72. Ujawniamy prawdę, czy trzymamy > > wszystkich w napięciu? ;)

Komunikat podpisany, możecie ujawniać :P

> Ja tam proponowałem Maćkowi, żeby wzorem 54 Bis przemianowanego > na 84 oraz niedoszłej ale przyszłej zmianie 55 Bis na 85, dla > linii 57 Bis dostał się numer 87 :]

Trafione :P

wysłane przez maciekos95 3

Błażej napisał(a):

> Ja tam proponowałem Maćkowi,

Mi??????

> żeby wzorem 54 Bis przemianowanego > na 84 oraz niedoszłej ale przyszłej zmianie 55 Bis na 85, dla > linii 57 Bis dostał się numer 87 :] Lub też, jeżeli nie robić > już kolejnych dziur w numeracji to dać 83, a numery 62 i 72 > narazie zostawić.

Czy wszyskie "bisy" zamierzają przenumerować? I po co te dziury w numeracji?

-- Darmol7 - dlatego, że kiedyś bardzo lubiłem darmobusy (7**).

wysłane przez X

darmol7 napisał(a):

> Mi??????

Pewnie chodzi o Maćka Kubienia...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez MQ ?

darmol7 napisał(a):

> Mi??????

Nie, mi.

> Czy wszyskie "bisy" zamierzają przenumerować?

Nie.

> I po co te dziury w numeracji?

Bo się zrobiły.

wysłane przez t105n  49

darmol7 napisał(a):

> Czy wszyskie "bisy" zamierzają przenumerować?

Dobrze by było...

> I po co te dziury w numeracji?

Nie ma przepisu, który nakazywałby oznaczanie linii kolejnymi numerami. Jest rzeczą naturalną, że z czasem pewne linie ulegają likwidacji i powstają dziury. Przenumerowanie linii tylko w celu uniknięcia dziur spowoduje niepotrzebne zamieszanie i koszty (wymiana tabliczek przystankowych, programów w autokomputerach), a kompletnie nic nie da. Dla przypomnienia, od dawna istnieją dziury 10, 104, 105, 108, 110 i jakoś nikomu to nie przeszkadza.

wysłane przez maciekos95 3

t105n napisał(a):

> Dla przypomnienia, od dawna istnieją dziury 10, 104, 105, 108, 110 i > jakoś nikomu to nie przeszkadza.

Ale po co specjalnie tworzyć nowe?

wysłane przez Mareczek 5

darmol7 napisał(a):

> Ale po co specjalnie tworzyć nowe?

One nie są specjalne. Po prostu ułatwienie dla pasażera (łatwiejsze kojarzenie).

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids