Forum

Helmut ze szpachlą kieruje się w stronę centrum

zdjęcie
Helmut ze szpachlą kieruje się w stronę centrum
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez yoss83

No, sam bym lepiej tego nie zrobił
yoss83 napisał(a):

> No, sam bym lepiej tego nie zrobił

No juz nie jecz juz jest zamalowane, i wyglada dosc znosnie .Przy tych brakach taborowych co sa teraz na zajezdniach wysla sie wszytko co jest sprawne i zdatne do jazdy .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> No juz nie jecz juz jest zamalowane, i wyglada dosc znosnie > .Przy tych brakach taborowych co sa teraz na zajezdniach wysla > sie wszytko co jest sprawne i zdatne do jazdy .

To prawda, dziś widziałem ten tramwaj i powiem, że z dużej odległości nie widać śladu po tym co jest na zdjęciu. Niestety nie miałem okazji się przyjrzeć mu z bliska.

-- W telewizji Tatra, w gazecie Tatra, wolę nie patrzyć co jest w lodówce...

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> To prawda, dziś widziałem ten tramwaj i powiem, że z dużej > odległości nie widać śladu po tym co jest na zdjęciu. > Niestety nie miałem okazji się przyjrzeć mu z bliska.

Różni się tylko tym, że nowa warstwa farby kremowej jest jaśniejsza od poprzedniej. A kolor czerwony ma taki sam odcień.
> > Różni się tylko tym, że nowa warstwa farby kremowej jest > jaśniejsza od poprzedniej. A kolor czerwony ma taki sam odcień.

Dokładnie prawie niewidać różnicy, a tak z innej beczki to widziałem ten wagon rpzed wczoraj na Ku Słońcu kierował sie w strone gumieniec i miał tablice Wycieczka :)
pawelp19 napisał(a):

> Dokładnie prawie niewidać różnicy, a tak z innej beczki to > widziałem ten wagon rpzed wczoraj na Ku Słońcu kierował sie w > strone gumieniec i miał tablice Wycieczka :)

LO nr 3 wynajelo jeden helmut w poniedzialek to pewnie dlatego ;)

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> LO nr 3 wynajelo jeden helmut w poniedzialek to pewnie dlatego ;)

a tak trochę z innej beczki...co z pozostałymi "helmutami"? zostaną kiedyś przemalowane w barwy hmmm "retro"? a może już nic przy nich nie robią z najdzieją, że w przyszłym roku być może przyjadą kolejne Tatry?
Piotr napisał(a):

> a tak trochę z innej beczki...co z pozostałymi "helmutami"? > zostaną kiedyś przemalowane w barwy hmmm "retro"? a może już nic > przy nich nie robią z najdzieją, że w przyszłym roku być może > przyjadą kolejne Tatry?

Z tego co wiem to 2 helmurty ida na WNT (506 i 905 najprawdopodobniej).Co do malowania to nie jestem w stanie nic powiedzec ale raczej niezostana przemalowane. A z tego co mowia na zajezdni im wiecej Tatr w Szczecinie tym wiecej 105 tek z Pogodna na Golecinie .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> Z tego co wiem to 2 helmurty ida na WNT (506 i 905 > najprawdopodobniej).Co do malowania to nie jestem w stanie nic > powiedzec ale raczej niezostana przemalowane. A z tego co mowia na > zajezdni im wiecej Tatr w Szczecinie tym wiecej 105 tek z Pogodna na > Golecinie .

A te dwa helmuty idą na NG, czy na NS?

Czy może już wiadomo, czy stopiątki z Pogodna zostaną przenumerowane, czy pozostaną przy swoich starych numerach bocznych, i które to będą stopiątki?

PS. Nie zostaną pisze się oddzielnie, bo to czasownik.
luki663719 napisał(a):

> A te dwa helmuty idą na NG, czy na NS?

Może #905 to na WNT by zrobili, ale #506 to chyba w snach. Za dużo części brakuje. Wydaje mi się że panu motorniczemu ktoś bajek naopowiadał... :| Ani NG ani NS. Jeśli którykolwiek pójdzie (5% szans) to poprostu będą składac do jednego kawałka. :)

> Czy może już wiadomo, czy stopiątki z Pogodna zostaną > przenumerowane, czy pozostaną przy swoich starych numerach bocznych, i > które to będą stopiątki?

Melodia przyszłości. Nic nie wiadomo i poczekamy na to jeszcze ładnych parę miesięcy.

> PS. Nie zostaną pisze się oddzielnie, bo to czasownik.

Ja bym nie zwracał uwagi na pisownie poprzednika, szkoda zachodu... :)
M21 napisał(a):

> Z tego co wiem to 2 helmurty ida na WNT (506 i 905 > najprawdopodobniej).Co do malowania to nie jestem w stanie nic > powiedzec ale raczej niezostana przemalowane. A z tego co mowia na > zajezdni im wiecej Tatr w Szczecinie tym wiecej 105 tek z Pogodna na > Golecinie .

A nie da się kupić brakujących części do helmutów od MPK w Krkowie bądź Poznaniu?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> A nie da się kupić brakujących części do helmutów od MPK w > Krkowie bądź Poznaniu?

W Poznaniu części jest "na styk", a Kraków nigdy nie posiadał i nie posiada takich GT6 jak my, więc i części się różnią.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie