Forum

Volvo ze SPAD na linii pracowniczej SMT2

zdjęcie
Volvo ze SPAD na linii pracowniczej SMT2
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Skąd do kąd jeździ ta linia??

wysłane przez kapil

Dominik123 napisał(a):

> Skąd do kąd jeździ ta linia??

A jest taka funkcja "szukaj"? http://www.mkm.szczecin.pl/search.php?query=smt2&sort=hit&sforum=1&snews=1&senc=1&skal=1 Kiedyś już o tym była mowa...

wysłane przez Luke_Police  163

To ciekawe, ale dopiero na zdjęciu zauważyłem, że klapka z przodu jest otwarta. Kiedyś widywałem takie zjawiska w polickich Ikarusach.

Technik serwisu :)

wysłane przez RoGaL 2

Luke_Police napisał(a):

> To ciekawe, ale dopiero na zdjęciu zauważyłem, że klapka > z przodu jest otwarta. Kiedyś widywałem takie zjawiska w > polickich Ikarusach.

Wystarczy, że kierowca zamknie/otworzy drzwi przyciskiem znajdującym się za tą klapką, a następnie zapomni ją zamknąć. :P

-- 2.11: A/3, 3.11: 65/3, 6.11: 79/ 3, 7.11: 64/ 4, 8.11 R/10, 9.11: 84/ 1, 10.11: 71/ 2

wysłane przez luki663719 17

RoGaL napisał(a):

> Wystarczy, że kierowca zamknie/otworzy drzwi przyciskiem > znajdującym się za tą klapką, a następnie zapomni ją > zamknąć. :P

Kiedyś klapki zamykały się same na spręzyne ;) Kiedyś...

wysłane przez RoGaL 2

luki663719 napisał(a):

> Kiedyś klapki zamykały się same na spręzyne ;) Kiedyś...

Niby jakaś sprężyna tam jest, ale odkąd pamiętam to zawsze trzeba było lekko popchnąć klapkę, aby ta się zamknęła.

-- 2.11: A/3, 3.11: 65/3, 6.11: 79/ 3, 7.11: 64/ 4, 8.11 R/10, 9.11: 84/ 1, 10.11: 71/ 2

wysłane przez (użytkownik usunięty)

luki663719 napisał(a):

> Kiedyś klapki zamykały się same na spręzyne ;) Kiedyś...

I się zamykają. Jeśli otworzysz ją na "maksa" wtedy pozostanie otwarta.

wysłane przez luki663719 17

MC napisał(a):

> I się zamykają. Jeśli otworzysz ją na "maksa" wtedy > pozostanie otwarta.

Oj nie wszystkie

http://foto.mkm.szczecin.pl/big/1157375852.jpg przykład ''unowocześnienia'' klapki ;)

wysłane przez alat57

MC napisał(a):

> > I się zamykają. Jeśli otworzysz ją na "maksa" wtedy > > pozostanie otwarta.

Zgadza się i kiedy ją zamkniesz to sprężyna ją dociągnie, ale to co widać na zdjęciu to jest brak dbałość o sprzęt (mechanicy) lub lenistwo (kierowcy).

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MaK

alat57 napisał(a):

> co widać na zdjęciu to jest brak dbałość o sprzęt (mechanicy) > lub lenistwo (kierowcy).

Niestety, jeżeli kierowca(y) nie dbają o autobus, kończy się tym, że wszystko sie w nich będzie sypało

-- like a chain saw.......
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.