Forum

Volvo na ulicy Rostockiej

zdjęcie
Volvo na ulicy Rostockiej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Warszewiak 20

Jeżeli data jest prawdziwa, to widać, że kierowca popełnił małe ale jednak, przestępstwo tzw. nie włączył świateł.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez durek1

Warszewiak napisał(a):

> Jeżeli data jest prawdziwa, to widać, że kierowca > popełnił małe ale jednak, przestępstwo tzw. nie > włączył świateł.

Data się zgadza.

-- Nie ma to jak spóźniony autobus

wysłane przez Wojciech

Warszewiak napisał(a):

> Jeżeli data jest prawdziwa, to widać, że kierowca > popełnił małe ale jednak, przestępstwo tzw. nie > włączył świateł.

Wykroczenie, przestępstwo to zbyt duże słowo.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez RoGaL 2

Warszewiak napisał(a):

> Jeżeli data jest prawdziwa, to widać, że kierowca > popełnił małe ale jednak, przestępstwo tzw. nie > włączył świateł.

Tak apropo to nawet dzisiaj widziałem kierowcę z PKS-u na linii Reala, który jechał na światłach postojowych.

-- 2.11: A/3, 3.11: 65/3, 6.11: 79/ 3, 7.11: 64/ 4, 8.11 R/10, 9.11: 84/ 1, 10.11: 71/ 2

wysłane przez (użytkownik usunięty)

RoGaL napisał(a):

> Tak apropo to nawet dzisiaj widziałem kierowcę z PKS-u na > linii Reala, który jechał na światłach postojowych.

W środku zimy się zdarza że bez świateł jadą. Ot poprostu nie pomyśli się jak widno jest i się nie zapali.

-- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez leks 17

MC napisał(a):

> W środku zimy się zdarza że bez świateł jadą. Ot poprostu > nie pomyśli się jak widno jest i się nie zapali.

Zdarza się zapomnieć, w przypadku takiego pojazdu jak autobus to niezapalone światła raczej nie są niebezpiecznie, bo autobus jeździ po mieście gdzie zazwyczaj jest widno i jest duży, łatwo go zauważyć.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez Neo 42

lex napisał(a):

> Zdarza się zapomnieć, w przypadku takiego pojazdu jak autobus to > niezapalone światła raczej nie są niebezpiecznie, bo autobus > jeździ po mieście gdzie zazwyczaj jest widno i jest duży, łatwo > go zauważyć.

Zdarza się, ale jakby drogówka to zobaczyła, odrazu wlepiła by mandacik. Więc to jest troche ryzykowne.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MaK

MAN_2254 napisał(a):

> Zdarza się, ale jakby drogówka to zobaczyła, odrazu wlepiła by > mandacik. Więc to jest troche ryzykowne.

Ale i tak drogówka jest wyrozumiała dla kierowców busów.

-- like a chain saw.......

wysłane przez RoGaL 2

lex napisał(a):

> Zdarza się zapomnieć, w przypadku takiego pojazdu jak autobus to > niezapalone światła raczej nie są niebezpiecznie, bo autobus > jeździ po mieście gdzie zazwyczaj jest widno i jest duży, łatwo > go zauważyć.

Co nie zmienia faktu, że światła MUSZĄ być zapalone niezależnie od tego czy to autobus czy też inny mniejszy pojazd.

-- 2.11: A/3, 3.11: 65/3, 6.11: 79/ 3, 7.11: 64/ 4, 8.11 R/10, 9.11: 84/ 1, 10.11: 71/ 2

wysłane przez leks 17

RoGaL napisał(a):

> Co nie zmienia faktu, że światła MUSZĄ być zapalone niezależnie > od tego czy to autobus czy też inny mniejszy pojazd.

Czy ty myślisz, że ja tego nie wiem?

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...