Forum

Gratka dla fotografów!

wysłane przez emespob

Myślę, że dziś będzie nie lada gratka dla fotografów! Od godz. 5:00 do godz. 9:00 i od 13:00 do 17:00 na linii 8 mają dziś jeździć Tatry. Myślę, że warto to uwiecznić.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

emespob napisał(a):

> Myślę, że dziś będzie nie lada gratka dla fotografów! > Od godz. 5:00 do godz. 9:00 i od 13:00 do 17:00 na linii 8 > mają dziś jeździć Tatry. Myślę, że warto to > uwiecznić.

Hmm ale to napewno będą jeździły od 13 do 17 ? czy jakoś inaczej ma ktoś może jej grafik o której będzie na gumieńcach ?

wysłane przez lhb178 19

marcinek napisał(a):

> Hmm ale to napewno będą jeździły od 13 do 17 ? czy jakoś > inaczej ma ktoś może jej grafik o której będzie na > gumieńcach ?

Gumieńce 15.43, 16.51 zjazd przez Potulicką Basen 16.16

wysłane przez torwid  67

lhb178 napisał(a):

> Gumieńce 15.43, 16.51 zjazd przez Potulicką

Chyba odpada. Popołudniowy wyjazd był przez Dworcową. Na Potulickiej Tatry sobie ledwo radzą, o czym można się było przekonać rano.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Iwo

torwid napisał(a):

> > Chyba odpada. Popołudniowy wyjazd był przez Dworcową. Na > Potulickiej Tatry sobie ledwo radzą, o czym można się było > przekonać rano.

Z uwagi na stan torowiska czy też jest inna przyczyna?

Iwo

wysłane przez torwid  67

Iwo napisał(a):

> Z uwagi na stan torowiska czy też jest inna przyczyna?

Tory, tory, jeszcze raz tory... Jazda odbywała się z prędkością 5 km na godz. i duszą na ramieniu. Więc "gratuluję" wszystkim, którzy nie widzą przeszkód, by wysyłać Tatry na 1, 4 czy 9.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Iwo

torwid napisał(a):

> Tory, tory, jeszcze raz tory... Jazda odbywała się z prędkością 5 > km na godz. i duszą na ramieniu. Więc "gratuluję" wszystkim, > którzy nie widzą przeszkód, by wysyłać Tatry na 1, 4 czy 9.

Wyjdzie na to, że Tatry zobaczymy na liniach 2,5,7,8

Iwo

wysłane przez luki663719 17

Iwo napisał(a):

> Wyjdzie na to, że Tatry zobaczymy na liniach 2,5,7,8

A nie mówiłem ;P Na lini 2 w składach czy solo? Może 5 ''kanarków''zostawić solo a reszte w składy, bo tak łączyć ciągle i rozłączać to się nie opłaca.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez kajetansz 65

luki663719 napisał(a):

> A nie mówiłem ;P Na lini 2 w składach czy solo? Może 5 > ''kanarków''zostawić solo a reszte w składy, bo tak > łączyć ciągle i rozłączać to się nie opłaca.

Sprzęgi Scharfenberga są, więc nie stanowi to problemu.

Штирлиц

wysłane przez Luke_Police  163

torwid napisał(a):

> Tory, tory, jeszcze raz tory... Jazda odbywała się z prędkością 5 > km na godz. i duszą na ramieniu. Więc "gratuluję" wszystkim, > którzy nie widzą przeszkód, by wysyłać Tatry na 1, 4 czy 9.

Aż tak źle? To ciekawe, że dziś jadąc 9 (solówką) na odcinku Boh. Warszawy-Turzyn rzucało tramwajem jakby miał koła kwadratowe, a na Potulickiej właściwie nie odczułem żadnych nierówności...

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)

wysłane przez lhb178 19

torwid napisał(a):

> Tory, tory, jeszcze raz tory... Jazda odbywała się z prędkością 5 > km na godz. i duszą na ramieniu. Więc "gratuluję" wszystkim, > którzy nie widzą przeszkód, by wysyłać Tatry na 1, 4 czy 9.

Zaraz się okaże, że nigdzie nie można ich wysyłać. Ale solówki na 9 chyba sobie dobrze radzą ;>

wysłane przez kajetansz 65

lhb178 napisał(a):

> Zaraz się okaże, że nigdzie nie można ich wysyłać. Ale solówki > na 9 chyba sobie dobrze radzą ;>

Czyli wychodzi na to, że Tatry można posłać na linie 2, 5, 7, 8.

Штирлиц

wysłane przez Luke_Police  163

Stirlitz napisał(a):

> Czyli wychodzi na to, że Tatry można posłać na linie 2, 5, 7, 8.

Tylko w jakiej konfiguracji? Solo czy w składach? Logika podpowiadałaby, że skoro mają zamienić 102Na, to powinny jeździć tak jak one czyli solo, tylko pytanie co na to tłum pasażerów uważających, że w składach 2x105N jest ciasno (chodzi mi tu głównie o linie 5 i 7)?

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez paki

Informuję wszystkich miłośników, że w niedzielę, 13. stycznia 2008r, w godzinach 10.30-16.00, po szczecińskich torach bedzie kursowała eNka #167 w ramach XVI Finału WOŚP. o 10.30 ruszamy z TZP w kierunku miasta, punkt 12.00 będziemy na Paradzie Aniołów, potem pokręcimy się jeszcze po mieście i o 16.00 zjeżdżamy do TZP.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi