Forum

Polowanie na Tatry :) któż to był?

zablokowany

wysłane przez end 52

Ja też dzisiaj jechałem Tatrami na linii 8 i mało tego jestem na 100% pewien, że jechało ze mną 3 MKMów (może byli to administratorzy). W każdym razie wsiadłem na Placu Kościuszki (w strone Basenu Górniczego) około godziny 15:50. Słyszałem jak rozmawiali ze sobą :P i mało tego gdy tramwaj zbliżał się do Basenu Górniczego to padło stwierdzenie mniej więcej w takim stylu: "to teraz zobaczymy jak się jedzie w pierwszym wagonie" i faktycznie trójka MKMów przesiadła się do pierwszego wagonu....a ja wsiadłem na Basenie górniczym znowu do drugiego :)

Jestem bardzo ciekawy kto jechał dzisiaj ze mną w drugim wagonie? :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
andekalbin napisał(a):

> Jestem bardzo ciekawy kto jechał dzisiaj ze mną w drugim > wagonie? :P

Było ich chyba czterech, tylko jeden z nich siedział nieco na uboczu. ;) Użytkownicy: man751, Wojciech, Bella oraz Stirlitz. :)

wysłane przez Luke_Police  163

man751 napisał(a):

> Było ich chyba czterech, tylko jeden z nich siedział nieco na > uboczu. ;) Użytkownicy: man751, Wojciech, Bella oraz Stirlitz. > :)

Wow, aż tylu was się spotkało :D Ja dzisiaj trafiłem Bellę na Placu Kościuszki, a potem spotkałem Mareczka na Bramie Portowej i razem fociliśmy na Ku Słońcu. Szkoda, że nie miałem więcej czasu bo chętnie przejechałbym się z wami na Basen i z powrotem.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Wow, aż tylu was się spotkało :D

Do tego trzeba dodac jeszcze 5 osób na ostatnim kółku (np. lex, damtram). ;) Żałuj że Cię nie było. :D

wysłane przez Luke_Police  163

man751 napisał(a):

> Do tego trzeba dodac jeszcze 5 osób na ostatnim kółku (np. lex, > damtram). ;) Żałuj że Cię nie było. :D

Oj żałuję, jednak byłem potrzebny przy remoncie balkonu u dziadka, więc naprawdę nie mogłem tak po prostu sobie jeździć tatrami po mieście. Ale mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja taką przejażdżkę powtórzyć :)

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)
man751 napisał(a):

> Do tego trzeba dodac jeszcze 5 osób na ostatnim kółku (np. lex, > damtram). ;) Żałuj że Cię nie było. :D

Szczególnie fajnie było jak spotkałem Ciebie i wystraszyłem się gdy fotokomórka zamknęła drzwi jak przesiadaliśmy się do drugiego wagonu, pospiesznie wskakując między dwa płaty drzwi, zostając nimi przytrzasniety :P - ze mnie to oferma, no cóż musze się przyzwyczaić do tych tatr :p.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...
man751 napisał(a):

> Było ich chyba czterech, tylko jeden z nich siedział nieco na > uboczu. ;) Użytkownicy: man751, Wojciech, Bella oraz Stirlitz. > :)

Uff, dobrze że się do Was nie przesiadłem, siara na miejscu :P

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Uff, dobrze że się do Was nie przesiadłem, siara na miejscu :P

To jeśli miałbyś robić siarę, to dobrze, że Ciebie nie było. :-P :-P

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> To jeśli miałbyś robić siarę, to dobrze, że Ciebie nie było. > :-P :-P

Nie mówiłem tego w tym wymiarze :D

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Nie mówiłem tego w tym wymiarze :D

Oj Mareczku, przecież wiemy, że nieśmiały jesteś. :-P

Штирлиц
man751 napisał(a):

> Było ich chyba czterech, tylko jeden z nich siedział nieco na > uboczu. ;) Użytkownicy: man751, Wojciech, Bella oraz Stirlitz. > :)

Ja siedziałem na ostatnim pojedynczym miejscu (na samym końcu po prawej stronie), a Wy - tzn. dwóch siedziało na podwójnych siedzeniach a jeden na pojedynczym koło trzecich drzwi, także wszystko widziałem i słyszałem :P. Jeden z Was miał aparat i po opuszczeniu tramwaju na Basenie Górniczym ten co miał aparat zapalił papierosa :P :P .

I mało tego jednego z Was widziałem drugi raz w 60-tce :P jak wsiadał na Ku słońcu (w strone Cukrowej) około godziny 17:10. I usiadł on po prawej stronie koło drugich drzwi :P Jechaliśmy Volvem (nie pamiętam numeru taborowego) :P

Więc mam pytanie kto jechał ze mną Volvem, a kto palił papierosa i kto był pozostałą osobą? :D :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
andekalbin napisał(a):

> I mało tego jednego z Was widziałem drugi raz w 60-tce :P jak > wsiadał na Ku słońcu (w strone Cukrowej) około godziny 17:10. > I usiadł on po prawej stronie koło drugich drzwi :P Jechaliśmy > Volvem

Ten właśnie pisze tego posta. ;)

> (nie pamiętam numeru taborowego) :P

#1567 :)

> Więc mam pytanie kto jechał ze mną Volvem, a kto palił > papierosa i kto był pozostałą osobą? :D :P

O rety cóż za przesłuchanie. Ten z fajką to Stirlitz (ups :P), a ten trzeci to Wojciech. Jeśli chcesz wiedziec coś jeszcze zapraszam na gg. :)
man751 napisał(a):

> O rety cóż za przesłuchanie. Ten z fajką to Stirlitz (ups :P)

A apropo papierosa, to ja mam takie pytanie. Czy ktokolwiek tu obecny widział mnie kiedykolwiek poza środkiem transportu bez papierosa?

Штирлиц

wysłane przez LLUZNIAK

Stirlitz napisał(a):

> A apropo papierosa, to ja mam takie pytanie. Czy ktokolwiek tu obecny > widział mnie kiedykolwiek poza środkiem transportu bez papierosa?

Zapewne ja w rektoracie, tylko że nie byłem tego wówczas świadom ;-)

...ale to już tak robiąc kompletny OT.

wysłane przez Mario  ?

andekalbin napisał(a):

> Więc mam pytanie kto jechał ze mną Volvem, a kto palił > papierosa i kto był pozostałą osobą? :D :P

Ten z długimi włosami, niebieską kurtką to byłem ja :P

-- 300 moich zdjęć w galerii już za mną :-)

wysłane przez totu25

andekalbin napisał(a):

> Jestem bardzo ciekawy kto jechał dzisiaj ze mną w drugim > wagonie? :P

ze mna tez ktos jechal i nie wiem kto tylko ze od krzekowa najpierw bylo dwóch a potem trzeci sie dosiadl :P
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
totu25 napisał(a):

> ze mna tez ktos jechal i nie wiem kto tylko ze od krzekowa > najpierw bylo dwóch a potem trzeci sie dosiadl :P

Może odpowiedź znajdziesz tu: http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1163185439.foto&which=02.02.01.01.01 i dalej?

wysłane przez totu25

czyli juz wiem o co chodzi. w strone basenu to wlasnie wsiadlo dwóch , a ja siedzialem na pierwszym siedzeniu od 1 dzwi w pierwszym wagonie :P