Forum

"Stodwudziestka" w drodze na Przecław

zdjęcie
"Stodwudziestka" w drodze na Przecław
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Mario  ?

Co? Na linii 81 wyjechał autobus solo? Jeszcze czegoż takiego nie widziałem. :-/ Ciekawe co z przegubowcami się dzieje?
Bella napisał(a):

> Co? Na linii 81 wyjechał autobus solo? Jeszcze czegoż > takiego nie widziałem. :-/

A tam, na początku istnienia linii 81, czyli pod koniec lat 90 solówa to był podstawowy tabor.

-- Rok 2020 pętla Osiedle Gumieńce - Ulica Bronowicka peron 1 - Linia 4 -> Osiedle Nad Rudzianką peron 2 - Linia 12 -> Osiedle Warszewo
Prosimy zadbać o stopkę, skrócenie "osiedli" pozwoli zmieścić się w góra 4 linijkach.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

A ja się tak zastanawiałem jaka to linia... Gdy go widziałem na Bramie Portowej stanął pod takim kątem na przystanku, że nie mogłem odczytać tylnego wyświetlacza... Początkowo myślałem, że 61bis, ale na końcowym 61bis stał w tym czasie Jelcz M11 #2001.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)

wysłane przez 105ngs

Luke_Police napisał(a):

> A ja się tak zastanawiałem jaka to linia... Gdy go > widziałem na Bramie Portowej stanął pod takim kątem na > przystanku, że nie mogłem odczytać tylnego > wyświetlacza... Początkowo myślałem, że 61bis, ale na > końcowym 61bis stał w tym czasie Jelcz M11 #2001.

Te wyświetlacze w stodwudziestkach to w ogóle bladziuchne są jak... nieważne. :P W każdym razie nawet z bliska potrzebowałem chwili na rozpoznanie co to właściwie jest.

wysłane przez RoGaL 2

105ngs napisał(a):

> Te wyświetlacze w stodwudziestkach to w ogóle bladziuchne są > jak... nieważne. :P > W każdym razie nawet z bliska potrzebowałem chwili na > rozpoznanie co to właściwie jest.

Rzeczywiście te wyświetlacze to paranoja. Kiedyś wieczorem idąc nieoświetloną drogą w ogóle nie mogłem odczytać na wyświetlaczu co to za linia. Jak na razie najlepsze oświetlenie wyświetlacza ma chyba #2307. :D

-- 13.11: 56/ 3, 14.11: E/ 1, 15.11: 64/ 4, 16.11: 73/ 2, 17.11: 84/ 1, 20.11: R/10, 21.11: 79/ 3, 22.11: 64/ 4, 23.11: 71/ 2, 24.11: 64/ 4, 27.11: 61B/1, 28.11: 65/ 1, 29.11: 79/ 3

wysłane przez Pepe 236

RoGaL napisał(a):

> Rzeczywiście te wyświetlacze to paranoja. Kiedyś wieczorem > idąc nieoświetloną drogą w ogóle nie mogłem odczytać na > wyświetlaczu co to za linia. Jak na razie najlepsze oświetlenie > wyświetlacza ma chyba #2307. :D

Chodzi Ci o fiolecik w wyśwetlaczu, który raz jest intensywniejszy a raz nie? Faktycznie fajnie to wygląda. :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> Chodzi Ci o fiolecik w wyśwetlaczu, który raz jest > intensywniejszy a raz nie? Faktycznie fajnie to wygląda. :)

Mam takie dziwne wrażenie że ten fiolecik to są świetlówki od Volvo. Swoją drogą, nie podoba mi się że nie wszędzie montują fioletowe, szczególnie z boku. Można trafić pół fioletu i pół białego...

-- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez Filip_Police

RoGaL napisał(a):

> Rzeczywiście te wyświetlacze to paranoja.

Wyobraźcie sobie, że na linii 71 w sobotę miał uszkodzone wyświetlczacze. Kierowca wsadził tablicę z przodu i jeździł.

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia