Forum

Skład tatr jedzie na Basen Górniczy

zdjęcie
Skład tatr jedzie na Basen Górniczy
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez paki

Kiedy skład ten zjeżdżał przed 17.00 do zajezdni z Gumieniec, na wyświetlaczach było:"1001", "1002". Najprawdopodobniej pani motornicza zagapiła się i nie ustawiła "Zjazdu do zajezdni..."

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Luke_Police  163

paki napisał(a):

> Najprawdopodobniej pani motornicza zagapiła się i nie > ustawiła "Zjazdu do zajezdni..."

Jesteś pewien, że to była pani ? Bo ja dzisiaj w obu składach widziałem panów motorniczych. Z tego co słyszałem, tylko dwóch w tej chwili ma uprawnienia na Tatry.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Jesteś pewien, że to była pani ? Bo ja dzisiaj w obu > składach widziałem panów motorniczych.

Rano czy po południu? Bo ja także w składzie 101+102 (po południu) widziałem panią motorniczą i nie ukrywam, że również byłem nieco zaskoczony.

> Z tego co > słyszałem, tylko dwóch w tej chwili ma uprawnienia na Tatry.

No to chyba już nie :-)
HDD napisał(a):

> Rano czy po południu? Bo ja także w składzie 101+102 (po > południu) widziałem panią motorniczą i nie ukrywam, że > również byłem nieco zaskoczony.

Chodzi o popołudnie i faktycznie to była pani motorowa. :)

wysłane przez paki

Luke_Police napisał(a):

> Jesteś pewien, że to była pani ? Bo ja dzisiaj w obu > składach widziałem panów motorniczych. Z tego co > słyszałem, tylko dwóch w tej chwili ma uprawnienia na Tatry.

To było dla mnie dość sużym zaskoczeniem, ale to była pani:) Z pewnością ilość przeszkolonych motorniczych rośnie, skoro testują kolejny skład taterek:)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez paki

paki napisał(a):

> To było dla mnie dość sużym zaskoczeniem, ale to była pani:) > Z pewnością ilość przeszkolonych motorniczych rośnie, skoro > testują kolejny skład taterek:)

Nie skład, tylko dwie solówki, pomyliłem się;)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> Kiedy skład ten zjeżdżał przed 17.00 do zajezdni z > Gumieniec, na wyświetlaczach było:"1001", "1002". > Najprawdopodobniej pani motornicza zagapiła się i nie > ustawiła "Zjazdu do zajezdni..."

To dziś jeszcze lepsze napisy były na składzie 101+102, mianowicie na zjeździe z Krzekowa na pogodno: 7 -> Głębokie :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
man751 napisał(a):

> To dziś jeszcze lepsze napisy były na składzie 101+102, > mianowicie na zjeździe z Krzekowa na pogodno: 7 -> Głębokie > :)

To już jakiś akcent Tatr na 9 jest :PPP jeszcze tylko numer odpowiedni by się przydał:P

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)
man751 napisał(a):

> To dziś jeszcze lepsze napisy były na składzie 101+102, > mianowicie na zjeździe z Krzekowa na pogodno: 7 -> Głębokie > :)

Z 7 tak zawsze zjeżdzają chyba, bo jak jechałem bodaj w ostatnią sobote to też tak zjeżdzał do zajezdni, przez głośnik motorniczy informował tylko, że tramwaj jedzie do zajezdni Pogodno, a nie na Głębokie - dziwne, czy nie lepiej ustawić np. "zajezdnia" albo cos w tym stylu?

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...