Forum

Tabor. Wybierzmy najlepszy pojazd w mieście.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mam propozycję. Chciałbym, aby z mojej inicjatywy narodził się konkurs.Polegał by na tym, że wybierali byśmy najlepszy tramwaj i autobus naszego miasta. Popierajcie i krytykujcie ten pomysł. Umieszczajcie swoje uwagi. Może zachęcimy tym administratorów strony do stworzenia takiego konkursu, sondy. Wybierzmy najlepszy. Przyznajmy mu tytuł lidera transportu w naszym mieście. Naświetlimy tym samym przewoźnikom czym chcemy podróżować.
mariusz napisał(a):

> Mam propozycję. Chciałbym, aby z mojej inicjatywy narodził > się konkurs.Polegał by na tym, że wybierali byśmy > najlepszy tramwaj i autobus naszego miasta. Popierajcie i > krytykujcie ten pomysł. Umieszczajcie swoje uwagi. Może > zachęcimy tym administratorów strony do stworzenia takiego > konkursu, sondy. Wybierzmy najlepszy. Przyznajmy mu tytuł > lidera transportu w naszym mieście. Naświetlimy tym samym > przewoźnikom czym chcemy podróżować.

Eee, już były sondy o najbardziej ulubiony pojazd.

Штирлиц
mariusz napisał(a):

> Mam propozycję. Chciałbym, aby z mojej inicjatywy narodził > się konkurs.Polegał by na tym, że wybierali byśmy > najlepszy tramwaj i autobus naszego miasta.

Jak już wspomniał Stirlitz było, chociaż czasy były trochę inne i z używek brały udział wyłącznie berlińskie NL202/262 i NG312, w tramwajach nie było KT4Dt. Wygrał MAN jako marka, NG313 jako model, a w sekcji szynowej 105N2k/2000. Nic zaskakującego pojazdy fabrycznie nowe i możliwie najnowszej generacji. Obecnie nie planujemy takiego konkursu: bo Tatry są zbyt nowe i mogłyby łatwo wygrać na zasadzie nie przemyślanego wyboru, to po pierwsze, a po drugie niektórymi typami nie wszyscy zdążyli się przewieźć... :)

-- I tried to see it your way.

So never mind the darkness.