Forum

#785...?

wysłane przez paki

"#785, oryginalnie zajezdnia Niemierzyn"- to można znaleźć w księdze tabrowej. To znaczy, że skład 785-786 miał stacjonować na Niemierzynie...?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez leks 17

paki napisał(a):

> "#785, oryginalnie zajezdnia Niemierzyn"- to można > znaleźć w księdze tabrowej. To znaczy, że skład 785-786 > miał stacjonować na Niemierzynie...?

Nie wiem czy o to chodzi, ale zapewne są to wagony, które przed likwidacją zajezdni Niemierzyn były jej własnością, a po likwidacji trafiły na Pogodno.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez Wojciech

lex napisał(a):

> Nie wiem czy o to chodzi, ale zapewne są to wagony, które > przed likwidacją zajezdni Niemierzyn były jej własnością, > a po likwidacji trafiły na Pogodno.

Skład #785+786 nigdy nie bazował w zajezdni Niemierzyn, ani nigdy żadna bulwa tam nie bazowała.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez paki

Wojciech napisał(a):

> Skład #785+786 nigdy nie bazował w zajezdni Niemierzyn, ani > nigdy żadna bulwa tam nie bazowała.

Więc mały błąd w księdze czy może jakieś ukryte plany MZK...?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Wojciech

paki napisał(a):

> Więc mały błąd w księdze czy może jakieś ukryte plany > MZK...?

Błąd. MZK nigdy nie zamierzało przydzielać bulw na Niemierzyn, ta zajezdnia nie nadawała się do obsługi takiego taboru.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez leks 17

Wojciech napisał(a):

> Skład #785+786 nigdy nie bazował w zajezdni Niemierzyn, ani > nigdy żadna bulwa tam nie bazowała.

Sorrka, nie skojarzyłem, że to bulwa. Tu oczywiście odpowiedź jest oczywista.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez Phobos 17

Zaiste bardzo ciekawy błąd :-) W zasadzie jest to błędny błąd (nie kojarzyć z windowsowym "Błędny błąd: nic się nie stało" ;-)

Funkcja wyświetlania dopisku "oryginalnie" stworzona została na potrzeby wagonów rodziny N oraz 4N, aby wyróżnić wagony, które zostały przebudowane z N na 4N. Mamy więc doczynienia z dwoma błędami: 1. Wagon 105N2k/2000 #785 jest wagonem 105N2k/2000 i zawsze nim był, zatem odpowiadające za ten wpis pole w bazie danych powinno być puste. 2. Nawet, jeśli pole to nie byłoby puste, to wyświetlać się tam mogą wyłącznie typy taboru. Gdyby więc pojawiło się ten coś w stylu "oryginalnie Volvo B10L-SN12" to jeszcze bym to zrozumiał. Ale nazwa zajezdni?... To przechodzi moje pojęcie :-)

Błąd zostanie zaraz usunięty.

-- Firefox 2 - przeglądarka stworzona dla dyslektyków ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.