Forum

Tatra zawitała na Golęcinie

zdjęcie
Tatra zawitała na Golęcinie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez LLUZNIAK

Przepraszam, ale jaki był cel tejże wizyty? Mam nadzieje, że tylko pochwalenie się sprzętem ;)

wysłane przez RoGaL 2

LLUZNIAK napisał(a):

> Przepraszam, ale jaki był cel tejże wizyty? Mam nadzieje, > że tylko pochwalenie się sprzętem ;)

Może jakiś przejazd próbny? ;-)

wysłane przez Pepe 236

RoGaL napisał(a):

> Może jakiś przejazd próbny? ;-)

Pochwalenie się sprzętem i zarazem przejazd próbny, który był okazją do podszkolenia kolejnej motorowej. :)

wysłane przez torwid  67

man751 napisał(a):

> Pochwalenie się sprzętem i zarazem przejazd próbny, który > był okazją do podszkolenia kolejnej motorowej. :)

... i organoleptyczne stwierdzenie, że w tamtym kierunku ten tabor jednak nieprędko powinien byc skierowany na stałe ;) Problemem jest parę łuków już za Firlika, krzyżówki z kolejowymi i fatalne płyty w okolicach Lubeckiego. Da się przejechać, ale na razie wymusza to znaczne ograniczenie prędkości.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez leks 17

LLUZNIAK napisał(a):

> Przepraszam, ale jaki był cel tejże wizyty? Mam nadzieje, > że tylko pochwalenie się sprzętem ;)

Bez obaw - nad numerem taborowym widać napis "Zajezdnia Pogodno" :P.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez LLUZNIAK

lex napisał(a):

> Bez obaw - nad numerem taborowym widać napis "Zajezdnia > Pogodno" :P.

Wiesz... ja tam tym nalepkom nie do końca wierze ;) Na pierwszej szczecińskiej tatrze był numerek 100, i? :P

wysłane przez mike_1994

lex napisał(a):

> Bez obaw - nad numerem taborowym widać napis "Zajezdnia > Pogodno" :P.

Gdyby Pogodno zostawiło tego kanarka na dłużej literki byłyby odklejone, a na miejscu "POGODNO" byłoby napisane "golencin". ;)

-- Klonowica może zadziwić każdego, nie tylko ciebie...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez kajetansz 65

mike_1994 napisał(a):

> Gdyby Pogodno zostawiło tego kanarka na dłużej literki byłyby > odklejone, a na miejscu "POGODNO" byłoby napisane > "golencin". > ;)

No raczej by napisali bez błędów. ;-)

Штирлиц

wysłane przez Lukasy

mike_1994 napisał(a):

> Gdyby Pogodno zostawiło tego kanarka na dłużej literki > byłyby odklejone, a na miejscu "POGODNO" byłoby napisane > "golencin".

Na Pogodnie literówki/błędy też się zdarzały. Któryś z wagonów przez pewien okres czasu woził napis "ZAJEZDNIA TRANWAJOWA" ;)

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez kajetansz 65

Lukasy napisał(a):

> Na Pogodnie literówki/błędy też się zdarzały. Któryś z > wagonów przez pewien okres czasu woził napis "ZAJEZDNIA > TRANWAJOWA" ;)

Za to skład bulw 787+788 na przełomie 2001/2002 miał na wyświetlaczu napis "DW. NIBUSZEWO". ;-)

Штирлиц