Forum

Skład Tatr widziany z góry w godzinach popołudniowego...

zdjęcie
Skład Tatr widziany z góry w godzinach popołudniowego szczytu
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Nad numerem taborowym widać gryfa. No to można powiedzieć, że tatry mają już barwy miejskie... :-P A tak serio to ciekawe kiedy i na jakie barwy będą przemalowane...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

yoss83 napisał(a):

> Nad numerem taborowym widać gryfa. No to można powiedzieć, > że tatry mają już barwy miejskie... :-P A tak serio to > ciekawe kiedy i na jakie barwy będą przemalowane...

Właśnie oby nie na czerwono jak te 105-tki lepiej im by było w biało-granatowo-czerwonych barwach.

Takie jest moje zdanie. :-)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
tramwajekk napisał(a):

> yoss83 napisał(a):

> > Nad numerem taborowym widać gryfa. No to można powiedzieć, > > że tatry mają już barwy miejskie... :-P A tak serio to > > ciekawe kiedy i na jakie barwy będą przemalowane... > Właśnie oby nie na czerwono jak te 105-tki lepiej im by było > w biało-granatowo-czerwonych barwach.

A moje zdanie jest takie: oddzielaj wypowiedź od cytatu. :(

moderator@mkm.szczecin.pl
yoss83 napisał(a):

> Nad numerem taborowym widać gryfa. No to można powiedzieć, > że tatry mają już barwy miejskie... :-P

Można powiedzieć, że gryf miał być z przodu wg tego projektu, który wywołał całe zamieszanie. :P

-- I tried to see it your way.

So never mind the darkness.
yoss83 napisał(a):

> Nad numerem taborowym widać gryfa. No to można powiedzieć, > że tatry mają już barwy miejskie... :-P A tak serio to > ciekawe kiedy i na jakie barwy będą przemalowane...

Z tego co słyszałem, to Tatry póki co nie będą przemalowywane ze względu na to, że dotychczasowy lakier jest bardzo dobry i trwały.

-- 13.11: 56/ 3, 14.11: E/ 1, 15.11: 64/ 4, 16.11: 73/ 2, 17.11: 84/ 1, 20.11: R/10, 21.11: 79/ 3, 22.11: 64/ 4, 23.11: 71/ 2, 24.11: 64/ 4, 27.11: 61B/1, 28.11: 65/ 1, 29.11: 79/ 3
RoGaL napisał(a):

> Z tego co słyszałem, to Tatry póki co nie będą > przemalowywane ze względu na to, że dotychczasowy lakier jest > bardzo dobry i trwały.

Pewnie muszą przemalować wszystkie 105-ki zanim zabiorą się za Tatry. A szkoda, bo troszkę mi będzie wstyd przed znajomymi z innych miast, że nie stać Szczecina na własny "bardzo bobry i trwały" lakier. Przy okazji... orientuje się ktos jake są koszty malowania jednego wagonu?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
yoss83 napisał(a):

> A szkoda, bo troszkę mi będzie wstyd przed znajomymi > z innych miast, że nie stać Szczecina na własny "bardzo bobry > i trwały" lakier.

Nie wiem czy w Polsce jest coś "trwałego" (chyba jedynie prowizorki) szczególnie że ten lakier jest zapewnie z lat modernizacji (1993-1995), więc nie widze sensu przemalowania.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
yoss83 napisał(a):

> Nad numerem taborowym widać gryfa. No to można powiedzieć, > że tatry mają już barwy miejskie... :-P A tak serio to > ciekawe kiedy i na jakie barwy będą przemalowane...

Nieprędko - nie ma takiej potrzeby.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> A tak serio to > ciekawe kiedy i na jakie barwy będą przemalowane...

Mam nadzieje, że przez najbliższe kilka lat nikt nie będzie ich przemalowywał. Mają lakier w bardzo dobrym stanie i są ładne. Szkoda byłoby marnować publiczne pieniądze. Jest wiele innych wozów które wymagają odnowienia.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.