Forum

Projekt rozkładu linii 67

wysłane przez Luke_Police  163

Mam takie pytanie, czy jest jakieś sensowne wyjaśnienie tych cięć poza brakiem kasy w budżecie ZDiTM ? Powiem szczerze, że często podróżuję linią 67 o różnych godzinach i do pustych napewno nie należy. Zwłaszcza na odcinku Witkiewicza-Kołłątaja w autobusach bywa bardzo ciasno.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)

wysłane przez MQ ?

Luke_Police napisał(a):

> Mam takie pytanie, czy jest jakieś sensowne wyjaśnienie > tych cięć poza brakiem kasy w budżecie ZDiTM ?

Patrząc na raport z zeszłorocznych pomiarów, jest to wprowadzenie w życie przedstawionych tam propozycji, choć w nie najbardziej radykalnej postaci.

wysłane przez mmm

Na stronie ZDiTM jest projekt nowego rozkładu dla linii 67. O co chodzi? Z pobieżnej lekury wynika że będą cięcia.

wysłane przez Luke_Police  163

mmm napisał(a):

> Na stronie ZDiTM jest projekt nowego rozkładu dla linii 67. > O co chodzi? Z pobieżnej lekury wynika że będą cięcia.

Tak w szczycie częstotliwość zmniejszona z 10 minut do 12, a poza szczytem z 12 do 15. Cięcia dotknęły również dni świątecznych, tylko nie bardzo rozumiem dlaczego 12-minutowa częstotiwość przetrwała tylko w godzinach 10-15.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)

wysłane przez lhb178 19

Luke_Police napisał(a):

> Tak w szczycie częstotliwość zmniejszona z 10 minut do 12, a > poza szczytem z 12 do 15.

Poza szczytem z 14.

> Cięcia dotknęły również dni > świątecznych, tylko nie bardzo rozumiem dlaczego 12-minutowa > częstotiwość przetrwała tylko w godzinach 10-15.

Pomiary wskazują, że tylko wtedy jest potrzebna.

A wyjaśnienie powodu zmian za jakiś czas się pojawi :)

wysłane przez MQ ?

mmm napisał(a):

> Na stronie ZDiTM jest projekt nowego rozkładu dla linii 67.

Wrzuciłem na główną. Proszę tam kontynuować dyskusję. Wątki później się połączy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czyżby zaczęto "po kawałku" redukcję rozkładu jazdy na liniach ?