Forum

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

wysłane przez durek1

Może ktoś wie gdzie się podział Volvo B10L-SN12 #1710, od około miesiąca go nie widać na liniach , bodajże na płycie zajezdni SPA Klonowica też go nie ma.

wysłane przez luki663719 17

durek1 napisał(a):

> Może ktoś wie gdzie się podział Volvo B10L-SN12 #1710, od > około miesiąca go nie widać na liniach , bodajże na > płycie zajezdni SPA Klonowica też go nie ma.

Ja ostatnio (trochę już dawno) byłem przy płocie SPAKu i stał pod halą naprawczą

wysłane przez Pepe 236

durek1 napisał(a):

> Może ktoś wie gdzie się podział Volvo B10L-SN12 #1710, od > około miesiąca go nie widać na liniach , bodajże na > płycie zajezdni SPA Klonowica też go nie ma.

Przyzwyczaj się do tego, jak narazie jest magazynem części z powodu uszkodzonej instalacji elektrycznej i jeszcze kilka miesięcy postoi. :(

wysłane przez durek1

man751 napisał(a):

> Przyzwyczaj się do tego, jak narazie jest magazynem części z > powodu uszkodzonej instalacji elektrycznej i jeszcze kilka > miesięcy postoi. :(

Szkoda:( Bo jak dla mnie jest to najlepszy "Berlińczyk".

-- Nie ma to jak spóźniony autobus

wysłane przez durek1

Czy wie ktoś może co się dzieje z autobusami: Jelcz 120M #1407, Volvo B10L-SN12 #1710. Te autubusy od około miesiaca nie pokazuja sie na liniach ani na płycie zajezdni.

wysłane przez Pepe 236

durek1 napisał(a):

> Czy wie ktoś może co się dzieje z autobusami: Jelcz 120M > #1407, Volvo B10L-SN12 #1710. Te autubusy od około miesiaca > nie pokazuja sie na liniach ani na płycie zajezdni.

A wręcz przeciwnie: #1710 stoi sobie z tyłu SPAK-u od 2 tygodni, #1407 raczej blacharka bo na zewnątrz go nie ma, a jeszcze zapomniałeś dodac #1706, który od 3 tygodni odpoczywa tym razem z przodu SPAK-u, podobno nieźle zajeżdżony. :)
man751 napisał(a):

> A wręcz przeciwnie: #1710 stoi sobie z tyłu SPAK-u od 2 > tygodni, #1407 raczej blacharka bo na zewnątrz go nie ma, a > jeszcze zapomniałeś dodac #1706, który od 3 tygodni > odpoczywa tym razem z przodu SPAK-u, podobno nieźle > zajeżdżony. :)

A Jelczy 120M to już w ogóle chyba kilka odstawiono. Nie pamietam dokladnie wszystkich nr taborowych, ale z tyłu przy garażach to cała piękna wystawa stoi. 1414 na pewno i jeszcze chyba jakieś 2 120M'ki, 1401 chyba z tego co pamietam. Ciekawi mnie tylko co z 1414 czy pechowiec już jest odstawiony i czeka na kasacje czy jeszcze kiedyś wyjedzie. Dłuuugo go już na żadnej linii nie widziałem.

wysłane przez Pepe 236

lex napisał(a):

> A Jelczy 120M to już w ogóle chyba kilka odstawiono. Nie > pamietam dokladnie wszystkich nr taborowych, ale z tyłu przy > garażach to cała piękna wystawa stoi. 1414 na pewno i jeszcze > chyba jakieś 2 120M'ki, 1401 chyba z tego co pamietam. Ciekawi > mnie tylko co z 1414 czy pechowiec już jest odstawiony i czeka > na kasacje czy jeszcze kiedyś wyjedzie. Dłuuugo go już na > żadnej linii nie widziałem.

#1401 wczoraj cały i zdrowy na linii 51. #1416 z uszkodzonym przodem faktycznie stoi 2 miesiące, to samo #1414 tylko, że on chlubi się zapadniętymi drugimi drzwiami i brakiem trzecich. Odstawiony jest jeszcze tyko #1404, którego próbują uruchomic także już 2 tygodnie. Tak więc razem z #1407 jest cztery sztuki wyłączone z ruchu. :)

wysłane przez Luke_Police  163

lex napisał(a):

> 1401 chyba z tego co pamietam.

Ten wóz akurat jest po remoncie i jeździ. Już 12.10 nim jechałem na linii 80, być może wkrótce dodam jego zdjęcie z tej właśnie linii :)

-- Autobusy w SPPK są jak światła na skrzyżowaniu - zielone, żółte albo czerwone.

Technik serwisu :)

wysłane przez mike_1994

Luke_Police napisał(a):

> Ten wóz akurat jest po remoncie i jeździ. Już 12.10 nim > jechałem na linii 80, być może wkrótce dodam jego zdjęcie z > tej właśnie linii :)

Dziś jeździł na 59.

-- Najlepiej będzie jak się przymknę. ;]

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> jeszcze zapomniałeś dodac #1706, który od 3 tygodni > odpoczywa tym razem z przodu SPAK-u, podobno nieźle > zajeżdżony. :)

tzn? mógłbyś rozszerzyć jak to go najwspanialsi kierowcy zarżnęli?

-- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez Pepe 236

MC napisał(a):

> tzn? mógłbyś rozszerzyć jak to go najwspanialsi kierowcy > zarżnęli?

No niestety dostałem od kierowcy ogólnikowe stwierdzenie i nic więcej nie wiem. :/
man751 napisał(a):

> No niestety dostałem od kierowcy ogólnikowe stwierdzenie i nic > więcej nie wiem. :/

O ile dobrze kojarze to dzisiaj nim jechałem z Gocławia na Hożą - nie pamiętam teraz jaka to linia :P. Ale nieźle się trząsł i raczej jazda przyjemna nie była. Raczej jedna z najbardziej zjechanych 120M w Spak'u.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez durek1

Sporo czasu na liniach nie widać Jelcza 1406, chyba kolejna 120-stka przechodzi blacharkę?