Forum

Remont zajezdni przy ul. Niemierzyńskiej

wysłane przez Piotr

W 2007 roku na remont zajezdni, przyszłego Muzeum Techniki i Komunikacji "Zajezdnia Sztuki" miasto przeznaczy około 750tys zł. Może nie jest to kwota imponująca, ale na dobry stary dobre i to :). Swoją drogą to ciekawe, czy z pieniędzy Unii na lata 2007-2013 uda nam się pozyskać odpowiednią kwotę, aby Muzeum mogło funkcjonować?
Piotr napisał(a):

> W 2007 roku na remont zajezdni, przyszłego Muzeum Techniki i > Komunikacji "Zajezdnia Sztuki" miasto przeznaczy około > 750tys zł. Może nie jest to kwota imponująca, ale na dobry > stary dobre i to :). Swoją drogą to ciekawe, czy z > pieniędzy Unii na lata 2007-2013 uda nam się pozyskać > odpowiednią kwotę, aby Muzeum mogło funkcjonować?

Hmmmm za to można by zrobić jakąś elewacje wnętrza i budynku zajezdni... tak mi się wydaje. Elewacje płotów do okoła zajezdni i jakąś ładną brame wejściową może - jakoś to muzeum wtedy można by otworzyć..., ale mam nadzieje, że Unia też da nam jakieś pieniądze, bo jak nie to będzie dosyć ubogo :(, ale coś będzie ;).

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez MQ 0

lex napisał(a):

> Hmmmm za to można by zrobić jakąś elewacje wnętrza i > [...] Elewacje płotów

Elewacja – zewnętrzna powierzchnia ściany budynku z wszystkim znajdującymi się na niej elementami, lico budynku.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Elewacja

wysłane przez leks 15

mkubien napisał(a):

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Elewacja

No dobra, chodzi mi o to, żeby po prostu ten płot otynkować (?) żeby był prosty i nic się z niego nie sypało tak jak to jest teraz gdy jakaś cegłówka może komuś spaść na głowe.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...