Forum

Padł nim dojechał

wysłane przez RoGaL

Chciałbym napisać sprostowanie do hot newsa znajdującego się na stronie głównej serwisu o tytule "Padł nim dojechał". Otóż tak się składa, że tym pojazdem kierował mój tata, który nie oczekiwał pomocy, a stał na przystanku tylko po to, aby zgubić czas, bo wyjechał za wcześnie z zajezdni. :) Także news jak najbardziej nieprawdziwy. :P Myślę, że newsy powinny być pisane jeśli ktoś jest czegoś pewien, a nie jeśli ktoś się czegoś domyśla. ;)

Pozdrawiam

wysłane przez Luke_Police 151

RoGaL napisał(a):

> Otóż tak się składa, że tym pojazdem kierował mój > tata, który nie oczekiwał pomocy, a stał na przystanku > tylko po to, aby zgubić czas, bo wyjechał za wcześnie z > zajezdni. :) Także news jak najbardziej nieprawdziwy. :P > Myślę, że newsy powinny być pisane jeśli ktoś jest > czegoś pewien, a nie jeśli ktoś się czegoś domyśla. ;)

Takie pytanko, jaki to był numer taborowy autobusu ? Dzisiaj sfociłem #2256 jako 61 bis na Piastów i chyba to zdjęcie opublikuję wkrótce bo mi się podoba. Jeżeli to ten autobus, co był zgłoszony w newsie to zdjęcie mogłoby być dowodem na to że masz rację :)

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez RoGaL

Luke_Police napisał(a):

> Takie pytanko, jaki to był numer taborowy autobusu ? Dzisiaj > sfociłem #2256 jako 61 bis na Piastów i chyba to zdjęcie > opublikuję wkrótce bo mi się podoba. Jeżeli to ten autobus, > co był zgłoszony w newsie to zdjęcie mogłoby być dowodem > na to że masz rację :)

Nie, to był #2310. :P Dowodu dać nie mogę, ale wystarczy się przejść do SPADu lub zadzwonić. ;]

wysłane przez Luke_Police 151

RoGaL napisał(a):

> Nie, to był #2310. :P Dowodu dać nie mogę, ale wystarczy się > przejść do SPADu lub zadzwonić. ;]

Jego nie mam co prawda na zdjęciu (bynajmniej jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień), ale też widziałem dzisiaj na 61 bis. Gdzieś w okolicy Placu Kościuszki. Tak więc masz rację, choć dowodu na to nie mam :P

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)