Forum

Tatra - tramwaj z charakterem

zdjęcie
Tatra - tramwaj z charakterem
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez yoss83

Gratuluję pomysłu !!!

wysłane przez Luke_Police 151

yoss83 napisał(a):

> Gratuluję pomysłu !!!

Dzięki :) Pomysł się narodził w kilku głowach (niech się przyzna właściciel tej pierwszej :P), tylko z realizacją było troszkę trudniej, a mianowicie, jak zmieścić w kadrze małą puszkę i duży tramwaj, żeby było widać jedno i drugie. Ale jak widać na zdjęciu Polak potrafi, skład Tatr, więc znalazły się 2 puszki, a że prezes STMKM zajęty był grilowaniem, to pozwoliłem sobie skorzystać z jego statywu i aparatu do realizacji pomysłu, zresztą później nastąpiła zamiana ról i puszki stanęły na moim statywie, a podobne zdjęcie zrobił właśnie Robert, tylko, że puszki były po drugiej stronie tramwaju.

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez leks 15

> Pomysł się narodził w kilku głowach (niech się przyzna > właściciel tej pierwszej :P),

Noo, wiele osob o tym myślało :P. Swoja droga chyba taka najbardziej ciekawa i najlepsza fotka z nocki :P. Wszystko zilustrowane na jednym zdjęciu :P - piwko, tatry, aparat - dużo zdjęć, brakuje tylko jeszcze kilku ciekawych uczestnikow nocki, ktorych uwiecznionoby na tym zdjeciu :P.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez Luke_Police 151

lex napisał(a):

> brakuje tylko jeszcze kilku > ciekawych uczestnikow nocki, ktorych uwiecznionoby na tym zdjeciu > :P.

Wkrótce pojawi się w galerii zdjęcie grupowe z Głębokiego, poszukiwane jest najlepsze. Niestety wśród moich zdjęć grupowych, na każdym ktoś jest zamazany, dałem zbyt długi czas ekspozycji (4 sekundy, dla niekórych to zbyt długo było by wystać bez ruchu).

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez Lukasy

lex napisał(a):

> Wszystko zilustrowane na jednym zdjęciu :P - piwko, tatry, > aparat - dużo zdjęć, brakuje tylko jeszcze kilku ciekawych > uczestnikow nocki, ktorych uwiecznionoby na tym zdjeciu :P.

Piwa było wiele, nie tylko Tatry. Lokalna produkcja też lała się strumieniami. A uczestnicy? Każdy na swój sposób był ciekawy ;)

-- Zabili go i uciekł

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police 151

Lukasy napisał(a):

> Piwa było wiele, nie tylko Tatry. Lokalna produkcja też lała > się strumieniami. A uczestnicy? Każdy na swój sposób był > ciekawy ;)

Jednak napiszmy to otwarcie, żeby nie wszedł na to forum jakiś mocher i po przeczytaniu, że piliśmy piwo pomyślał sobie, że banda pijaków rozwalała w nocy nowy tramwaj który jeździł po mieście. NIE BYŁO ŻADNYCH DEWASTACJI. Tramwajem jechali miłośnicy, a nie łobuzy, zaś piwo miało charakter napoju spożywanego głównie podczas grila.

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez yoss83

Luke_Police napisał(a):

> Jednak napiszmy to otwarcie, żeby nie wszedł na to forum jakiś > mocher i po przeczytaniu, że piliśmy piwo pomyślał sobie, że > banda pijaków rozwalała w nocy nowy tramwaj który jeździł po > mieście.

Tym bardziej, że ostatnio tramwaje niszczy się zanim zajdzie słońce... :-( -vide #102