Forum

Zostało mu już kilka dni służby

zdjęcie
Zostało mu już kilka dni służby
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Lukasy

Świateł mu się zapomniało włączyć? :>

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Pepe 235

Lukasy napisał(a):

> Świateł mu się zapomniało włączyć? :>

Można by rzec, że już nawet one w polickich Ikarusach nie działają, więc pora na nie. Ale faktycznie, kierowca zapomniał o światłach, gdy wyjechał na Tanowską naprawił swój błąd. :)

wysłane przez Lukasy

man751 napisał(a):

> Można by rzec, że już nawet one w polickich Ikarusach nie > działają, więc pora na nie.

Władasz może numerkami wozów? Bo jak na razie, to nie zauważyłem, żeby któryś z dziadków jechał nieoświetlony i że mogłoby to być wynikiem awarii/niedbalstwa :>

-- "...w ten sposób umarły stare Ikarusy..."

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police  163

Lukasy napisał(a):

> Władasz może numerkami wozów? Bo jak na razie, to nie > zauważyłem, żeby któryś z dziadków jechał nieoświetlony i > że mogłoby to być wynikiem awarii/niedbalstwa :>

Niech zgadnę, chodzi o #741 ? Coś go ostatnio nie widuję na mieście.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #740.

Technik serwisu :)

wysłane przez maciekos95 3

Pytanie: Kiedy #727, #741, #742, #743 pójdą do kasacji? Kiedy po raz ostatni ujżymy je na liniach? Mamy SG313...

I pytanie bonusowe: Kiedy zniszczą #740!!!???

darmol7, Maciek

wysłane przez Pepe 235

darmol7 napisał(a):

> Pytanie: Kiedy #727, #741, #742, #743 pójdą do kasacji? > Kiedy po raz ostatni ujżymy je na liniach?

Zostało im jeszcze około 10-14 dni służby.

> I pytanie bonusowe: Kiedy zniszczą #740!!!???

Kiedy kupią, ewentualnie wyczarują z obecnych liniowych Ikarusów nowe Pogotowie Techniczne. Ale nie spodziewaj się tego szybko. P.S. Na Forum nie musisz krzyczec. :(

wysłane przez Luke_Police  163

darmol7 napisał(a):

> Pytanie: Kiedy #727, #741, #742, #743 pójdą do kasacji? > Kiedy po raz ostatni ujżymy je na liniach? Mamy SG313...

Z tego co wcześniej pisał Torwid, to nowe MAN-y zaczną się pojawiać na liniach od poniedziałku więc, jeżeli wszystko będzie z nimi w porządku na liniach, to powoli w odstawkę pójdą pierwsze z Ikarusów (obstawiam, że to bedą #741 i #727).

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #740.

Technik serwisu :)

wysłane przez MAN756 23

Luke_Police napisał(a):

> to powoli w odstawkę > pójdą pierwsze z Ikarusów (obstawiam, że to bedą #741 i > #727).

Moim zdaniem pierwsze na zwałkę pójdą 727 i 742.Przecież 741 był nie dawno łatany i ma dobry silnik.Po za tym 742 ma dziurawe schody a 727 wiadomo jak wyglada.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

MAN756 napisał(a):

> Moim zdaniem pierwsze na zwałkę pójdą 727 i 742.Przecież > 741 był nie dawno łatany i ma dobry silnik.Po za tym 742 ma > dziurawe schody a 727 wiadomo jak wyglada.

Tak, tylko, że ostatnio śledzę w miarę regularnie co jeździ na liniach pracowniczych. I do niedawna dzień w dzień na ulicach Kościuszki/Jasienickiej widywałem obsadę typu #727, #742 i #743, ostatnio nieco się to zmienia, ale #727 i #742 praktycznie codziennie gdzieś jeżdżą, zaś #741 nie widziałem już dosyć długo, a ostatnim razem kiedy się pojawił (na F), właśnie silnik mu nienaturalnie głośnio wył.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #740.

Technik serwisu :)

wysłane przez Pepe 235

Luke_Police napisał(a):

> I do niedawna dzień w dzień na ulicach > Kościuszki/Jasienickiej widywałem obsadę typu #727, #742 i #743, > ostatnio nieco się to zmienia, ale #727 i #742 praktycznie > codziennie gdzieś jeżdżą, zaś #741 nie widziałem już dosyć > długo

#741 odpoczywa już powyżej dwóch tygodni, ciągle w jednym miejscu. Nie sądze, że ktokolwiek go już będzie naprawiał na te kilka dni. Pozostałymi tak jeźdźą, aby dojeździc. Nawet chyba nie będą kombinowac, którego prędzej, którego później odstawic, tylko polecą wszystkie równo. W lipcu rzeż była szybka i nie rozciągnięta w czasie. :(

wysłane przez torwid  67

Luke_Police napisał(a):

> Z tego co wcześniej pisał Torwid, to nowe MAN-y zaczną się > pojawiać na liniach od poniedziałku...

No bez brawury... :) http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1165362059.sigma&which=03 Pisałem, że w przyszłym tygodniu, a nie że od poniedziałku. Wprawdzie jedno nie wyklucza drugiego, ale dokładna data nie była jeszcze znana, więc nie mogłem podać poniedziałku jako pewnika. Zresztą, teraz też jeszcze nie ;)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Luke_Police  163

torwid napisał(a):

> Pisałem, że w przyszłym tygodniu, a nie że od poniedziałku. > Wprawdzie jedno nie wyklucza drugiego, ale dokładna data nie > była jeszcze znana, więc nie mogłem podać poniedziałku jako > pewnika. Zresztą, teraz też jeszcze nie ;)

Sorry moja nadinterpretacja wynikająca z tego, że każdy tydzień zaczyna się w poniedziałek ;) Ale jak to faktycznie będzie to zobaczymy wkrótce :)

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #740.

Technik serwisu :)