Forum

Nowy wygląd

wysłane przez mike_1994

A jednak, strona główna mnie dziś miło zaskoczyła. Układ jest trochę zmieniony, ale z czasem się przyzwyczaję. Baza danych nawet lepiej wygląda niż wcześniej. Podoba mi się licznik wizyt oraz temat tygodnia. A tak już trochę OT, można by do każdego tramwaju i autobusu zrobić taka miniaturkę jak teraz jest do tramwaji przegubowych. Wiem, że to trochę zajmuje czasu, ale wszystko z czasem. Co Wy sądzicie o nowym wyglądzie?

Pzdr mike_1994

wysłane przez Phobos 17

> Podoba mi się licznik wizyt

Mam tylko nadzieję, że jest jasne, że jest to licznik wizyt w encyklopedii, a nie w serwisie :-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Pepe 90

Phobos napisał(a):

> Mam tylko nadzieję, że jest jasne, że jest to licznik wizyt > w encyklopedii, a nie w serwisie :-)

Po chwilowym zastanowieniu jasne, ale faktycznie Mike'a mógł wprowadzic w błąd. Swoją drogą w dalekiej przyszłości możnaby pomyślec nad licznikiem wizyt dla poszczególnych użytkowników czy też przedstawaijącym ogólną liczbę wejśc na stronę. :)

wysłane przez Phobos 17

> Po chwilowym zastanowieniu jasne, ale faktycznie Mike'a mógł > wprowadzic w błąd.

Zastanowię się zatem nad innym sformułowaniem informacji w bazie danych :-)

> Swoją drogą w dalekiej przyszłości > możnaby pomyślec nad licznikiem wizyt dla poszczególnych > użytkowników

Er... narazie nawet nie mam pomysłu, jak to zrobić :-)

> czy też przedstawaijącym ogólną liczbę wejśc > na stronę. :)

To raczej nie wykonywalne... Obecnie jedynym licznikiem są statystyki webalizera i tylko im ufam :-) Dla ciekawskich, w dniu 23.12.2006 o godzinie 23:59 licznik ten wskazywał 237518 odwiedzin od 11.12.2004 :-)

-- Mourn the losses - because there are many, but celebrate the victories - because there are few

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez mike_1994

Phobos napisał(a):

> Mam tylko nadzieję, że jest jasne, że jest to licznik wizyt > w encyklopedii, a nie w serwisie :-)

Jest jasne tylko po prostu nie napisałem dokładnie. ;)

wysłane przez kajetansz 65

A mi się wygląd strony pierwszej nie podoba. Nie podoba mi się zwężenie kolumny dla głównych informacji i poszerzenie dla informacji w skrócie. Trochę to nie gra z górną częścią strony.

Natomiast część encyklopedyczna i owszem podoba mi się. Co się tyczy "Tematu tygodnia" fajnie by to wyglądało, gdyby np. były tam również informacje o typach, których nie ma w Szczecinie.

Штирлиц

wysłane przez LLUZNIAK

Stirlitz napisał(a):

> A mi się wygląd strony pierwszej nie podoba. Nie podoba mi > się zwężenie kolumny dla głównych informacji i > poszerzenie dla informacji w skrócie. Trochę to nie gra z > górną częścią strony.

Szczególnie nieciekawie będzie jak zostanie usunięty komunikat (chyba, że wówczas lewa kolumna będzie poszerzona do "normalnego" rozmiaru). Moim zdaniem poprzednia strona główna była bardziej czytelna.

Natomiast jeśli o encyklopedię chodzi to zgadzam się, że jest o niebo lepiej :)