Forum

Czyżby Tatra miała wyjechać na linie nocne?

zdjęcie
Czyżby Tatra miała wyjechać na linie nocne?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez michalSPAK

Zapewne motorniczy nie ma pojęcia co ma na wyświetlaczu
michalSPAK napisał(a):

> Zapewne motorniczy nie ma pojęcia co ma na wyświetlaczu

Ej no bez przesady . Wysiada przez z wozu od czasu do czasu to napewno widzi . Dziwi mnie ze NR sie nie przyczepia do tych cudów na wyswietlaczach tatr .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez mike_1994

Oby Tatry ani żaden inny tramwaj nie wyjechał na linię nocną, bo nie będzie czego świętować. ;)

wysłane przez pawelp19 −3

Mam pytanko odnośnie naszych tatr, mianowicie jeżdżą już od roku a w dalszym ciągu nie ma ani termometrów w środku ani wielkiej tablicy na zewnątrz z numerem linii, czy planuje się te małe szczegóły dopracować w końcu ?

wysłane przez durek1

pawelp19 napisał(a):

> Mam pytanko odnośnie naszych tatr, mianowicie jeżdżą już > od roku a w dalszym ciągu nie ma ani termometrów w środku > ani wielkiej tablicy na zewnątrz z numerem linii, czy > planuje się te małe szczegóły dopracować w końcu ?

Coś mi się zdaje że jednak tablica z termometrem jest.

wysłane przez Ralf

durek1 napisał(a):

> ciach

Tablica z termometrem na pewno jest. Dokładniej mówiąc na przeciwko drugich drzwi. Na tym zdjęciu to widać http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2007/1171137501.jpg - biała skrzyneczka w górnej części okna na końcu pierwszego członu.

-- Czekam na tramwaj - powiadomcie rodzinę...

wysłane przez Iwo

durek1 napisał(a):

> Coś mi się zdaje że jednak tablica z termometrem jest.

Oczywiście, że jest, a konkretnie na wysokości drugich drzwi po lewej stronie wagonu.

wysłane przez pawelp19 −3

Iwo napisał(a):

> durek1 napisał(a):

> > > Coś mi się zdaje że jednak tablica z termometrem jest. > > Oczywiście, że jest, a konkretnie na wysokości drugich drzwi > po lewej stronie wagonu.

To przepraszam nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć ;]

wysłane przez Wojtek 24

pawelp19 napisał(a):

> ...ani wielkiej tablicy na zewnątrz z numerem linii, czy > planuje się te małe szczegóły dopracować w końcu ?

Oczywiście, że powinnny posiadac te tablice wszystkie Tatry solowe jak i przegubowe. Jak już pisałem w innym wątku jest miejsce na ich umieszczenie, poprostu nazwe zajezdni z herbem trzeba przenieść na burte między 1,a 2 drzwiami. Mam nadzieje, że zostana one zawieszone.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.