Forum

Z samego rana na pętli "Kołłątaja" można było...

zdjęcie
Z samego rana na pętli "Kołłątaja" można było usłyszeć sprzeczki pasażerów nowej linii
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
A o co się kłócili? Dokąd to jedzie czy coś ciekawszego?
wojtazz napisał(a):

> A o co się kłócili?

Afera była niezła, bo przez 20 minut 8 pasażerów sprzeczało się okupując rozkład jazdy - o kursy do Warszewa. Jedni twierdzili, że przez cały dzień 87 jeździ właśnie tam, inni że do Kormoranów. Nawet interwencja bardzo kompetentnego kierowcy z #1408 nie pomogła i towarzystwo w celu wyjaśnień udało się na dyspozytornie. Należy też dodac, że odpuścili sobie nawet kurs tym Jelczem, aby tylko konkretnie wyjaśnic sprawę. :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
man751 napisał(a):

> Afera była niezła, bo przez 20 minut 8 pasażerów > sprzeczało się okupując rozkład jazdy - o kursy do > Warszewa. Jedni twierdzili, że przez cały dzień 87 jeździ > właśnie tam, inni że do Kormoranów. Nawet interwencja > bardzo kompetentnego kierowcy z #1408 nie pomogła i > towarzystwo w celu wyjaśnień udało się na dyspozytornie. > Należy też dodac, że odpuścili sobie nawet kurs tym > Jelczem, aby tylko konkretnie wyjaśnic sprawę. :)

A my jadąc jednym z pierwszych kursów 87 trafiliśmy na dość zorientowanych pasażerów, którzy tłumaczyli mniej zorientowanym jaka jest trasa. Tak więc nie jest najgorzej :)