Forum

Znów 102-jka...

wysłane przez emespob −1

W informacjach na głównej przeczytałem oto, że "Około godziny 12 na placu Żołnierza Polskiego widziano technicznego Ikarusa..." tymczasem ten Ikarus stał tam już przed godziną 8:00, a po 14:00 widziałem jak odjeżdżał, więc może ten 102N to tylko tak skorzystal z okazji.

wysłane przez mike_1994

A może ten Ikarus stał chwilę po godzinie 8 potem pojechał i potem znomu musiał przyjechać. ;)

wysłane przez Mareczek 1

emespob napisał(a):

> tymczasem ten Ikarus stał tam już > przed godziną 8:00, a po 14:00 widziałem jak odjeżdżał, > więc może ten 102N to tylko tak skorzystal z okazji.

No właśnie. Też mi coś nie pasuje, ponieważ drogowcy jeżdża Ikarusem a nie pogotowie tramwajowe :) Drogowcy 102-jek niestety nie naprawiaja, chyba że przyspawają jej jakiś "pręt" (by Lex) aby mogła jechać dalej bo coś sie urwało :D

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez torwid 64

Mareczek napisał(a):

> No właśnie. Też mi coś nie pasuje, ponieważ drogowcy > jeżdża Ikarusem a nie pogotowie tramwajowe :) Drogowcy > 102-jek niestety nie naprawiaja, chyba że przyspawają jej > jakiś "pręt" (by Lex) aby mogła jechać dalej bo coś sie > urwało :D

Identyczne wątpliwości wysłałem właśnie mailem do Adminów. Ten Ikar stał tam chyba przez cały dzień i raczej były to prace przy torach ;)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...