Forum

oznaczenia liń tramwajowych

zablokowany

wysłane przez (użytkownik usunięty)

czy zajezdnia "POGODNO" nie mogła by pożyczyć szablony z numerami oznaczającymi linie tramwajowe?? zajezdnia "GOLĘCIN" ma te numerki na tablicach takie same jak numery oznaczające nr. taborowy, który nie zawsze jest dobrze widziany z daleka, a widze że linia nr. 5 w wekendy która jest obsługiwana przez "POGODNO" ma oznaczenie ładne, a zarazem widoczne z daleka. prosze o wypowiedz na ten temat ;););)

wysłane przez durek1

rolex napisał(a):

> czy zajezdnia "POGODNO" nie mogła by pożyczyć szablony z > numerami oznaczającymi linie tramwajowe?? zajezdnia > "GOLĘCIN" ma te numerki na tablicach takie same jak numery > oznaczające nr. taborowy, który nie zawsze jest dobrze > widziany z daleka, a widze że linia nr. 5 w wekendy która > jest obsługiwana przez "POGODNO" ma oznaczenie ładne, a > zarazem widoczne z daleka. prosze o wypowiedz na ten temat > ;););)

1. Nie oznaczenia liń tramwajowych, tylko Oznaczenia linii tramwajowych. 2. Zdanie zawsze rozpocynamy wielką literą. Wiele jest w Twoim poście błedów,ale teraz powróćmy do tematu. Zajezdnia "Pogodno" ma tablice z oznaczeniami linii tramwajowych np. wczoraj Tatra #107 na linii 2.

wysłane przez luki663719 17

rolex napisał(a):

> czy zajezdnia "POGODNO" nie mogła by pożyczyć szablony z > numerami oznaczającymi linie tramwajowe??

Takich rzeczy się nie pożycza... Każda zajezdnia ma swoje tablice.

> zajezdnia "GOLĘCIN" ma te numerki na tablicach takie same > jak numery oznaczające nr. taborowy, który nie zawsze jest > dobrze widziany z daleka,

Nie chciało im się zrobić specjalnego szablonu. A co do wyglądu tablic to rzecz gustu. Mi się bardziej podobają te robione czcionką numeru taborowego (Golęcińskie)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

odpowiadacie czy nie??

wysłane przez RoGaL

rolex napisał(a):

> odpowiadacie czy nie??

Póki nie przeczytasz regulaminu i instrukcji obsługi forum, to nie odpowiemy na twoje pytania. ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez X

rolex napisał(a):

> odpowiadacie czy nie??

Przepraszam, czy to jest rozkaz?

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
rolex napisał(a):

> odpowiadacie czy nie??

Tak. Urlop 48 godzin.