Forum

Jeden z trzech dzisiejszych składów na linii 5

zdjęcie
Jeden z trzech dzisiejszych składów na linii 5
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bauer

...bo chyba pozostałe brygady to były 102Na-mnóstwo ich dziś widziałem na tej linii m.in 102Na 610.
Bauersoon napisał(a):

> ...bo chyba pozostałe brygady to były 102Na-mnóstwo ich > dziś widziałem na tej linii m.in 102Na 610.

No bo wedugł zamówienia miasta w weekendy na 5 ce powiny kursowac 102Na .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> No bo wedugł zamówienia miasta w weekendy na 5 ce powiny > kursowac 102Na .

a jak to będzie wyglądało gdy do obiegu wejdą wszystkie Tatry?
Piotr napisał(a):

> a jak to będzie wyglądało gdy do obiegu wejdą wszystkie > Tatry?

Teoretycznie wtedy ma nie byc juz 102 jek .Więc powiny kursować tatry .
M21 napisał(a):

> Teoretycznie wtedy ma nie byc juz 102 jek .Więc powiny kursować > tatry .

Nie sądzę...Gdyby wcale nie było stodwójek to kto o zdrowych zmysłach wysłałby na linię 3 Tatre... :D
Bauersoon napisał(a):

> Nie sądzę...Gdyby wcale nie było stodwójek to kto o zdrowych > zmysłach wysłałby na linię 3 Tatre... :D

A wiesz ze są jeszcze helmuty w tym miescie ??

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> > Nie sądzę...Gdyby wcale nie było stodwójek to kto o zdrowych > > zmysłach wysłałby na linię 3 Tatre... :D > > A wiesz ze są jeszcze helmuty w tym miescie ??

Wiemy, ale jest też torowisko na Rondzie G. Zapewne część 102-jek nie zostanie ścięta dopóki nie zrobią Niemierzyńskiej.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Wiemy, ale jest też torowisko na Rondzie G.

Tak tylko to toerowisko wyglada na bardzo zdezelowane .Slawne ramy po bokach torów sa juz w rozsypce.

Zapewne część 102-jek > nie zostanie ścięta dopóki nie zrobią Niemierzyńskiej.

Czyli przez najblizsze kilka lat ;]

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> A wiesz ze są jeszcze helmuty w tym miescie ??

Równie dobrze mogą helmuty jeżdzić na piątce...
Bauersoon napisał(a):

> Równie dobrze mogą helmuty jeżdzić na piątce...

A pewnie że tak .Ale zauważ ze 5 ka w wekend jest idealna dla tatr .Bo na tatry w składach nie ma co liczyc (miasto nie da na to pieniedzy) a solo na 7 i 8 są za małe (przyład z dzis powiny kursowac 3 taterki na 7 ce a była jedna)

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> A pewnie że tak .Ale zauważ ze 5 ka w wekend jest idealna dla tatr > .Bo na tatry w składach nie ma co liczyc (miasto nie da na to > pieniedzy) a solo na 7 i 8 są za małe (przyład z dzis powiny > kursowac 3 taterki na 7 ce a była jedna)

A na początku mówiono że od razu Tatry idą na 7 i 8... Czy na trasie linii 6 jest aż tak złe torowisko ze nie da rady Tatry puścić?
Bauersoon napisał(a):

> A na początku mówiono że od razu Tatry idą na 7 i 8...

Tak mówiono, ale na szczęście w tej materii zdanie uległo zmianie :)

> Czy na trasie linii 6 jest aż tak złe torowisko ze nie da rady Tatry > puścić?

Są miejsca, gdzie jest tak źle i niestety na razie Tatry na 6 nie zobaczymy, a szkoda, bo zapełnienie na tej linii np w niedziele jest idealne na ten typ wagonu.
enka167 napisał(a):

> Tatry na 6 nie zobaczymy

I bardzo dobrze, bo napewno zaraz zajęli by się nią mieszkańcy okolic Gocławia.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Bauersoon napisał(a):

> M21 napisał(a):

> > A wiesz ze są jeszcze helmuty w tym miescie ?? > > Równie dobrze mogą helmuty jeżdzić na piątce...

Równie dobrze Tatry nie mogą jeździć na szóstce...
Bauersoon napisał(a):

> ...bo chyba pozostałe brygady to były 102Na-mnóstwo ich > dziś widziałem na tej linii m.in 102Na 610.

... i 619. To mnóstwo? Może chodziło Ci o 2x105Na i 1x105Ng/S, że dużo ich było?

-- 400 moich zdjęć w galerii już za mną :-)