Forum

Poranny 109/3 obsługiwany przez "lwa"

zdjęcie
Poranny 109/3 obsługiwany przez "lwa"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez durek1

SPPK coraz bardziej zadziwia, wczoraj przegub dzisaj przegub. Czy pasażerowie tej linii mogą zacząć się przyzwyczajać do przegubowców?
durek1 napisał(a):

> SPPK coraz bardziej zadziwia, wczoraj przegub dzisaj przegub.

Tak się tylko zastanawiam, czy naprawdę jest sens wysyłania przegubowców na tę linię? Jeszcze rok temu, kiedy chodziłem do szkoły do Polic, to zawsze jak widziałem 109 to frekwencja nie przekraczała 10 osób. Poza tym czy nie lepiej by było dać przeguba na 101, który by był tam bardziej pożądany? Chyba, że tego dnia na liniach typu 101 itd. wszystkie brygady były obsadzone przegubami, jak tak to chylę czoło.

Alle weiteren Rechte vorbehalten!
Warszewiak napisał(a):

> Tak się tylko zastanawiam, czy naprawdę jest sens wysyłania > przegubowców na tę linię?

Sensu pewnie nie ma, ale jest konieczność wynikająca z braku solówek. Ta linia wyjeżdża jako ostatnia z zajezdni chyba, więc skoro solówki wyjechały to dali przegubowca, bo nic innego nie było do dyspozycji.

> Jeszcze rok temu, kiedy chodziłem > do szkoły do Polic, to zawsze jak widziałem 109 to frekwencja > nie przekraczała 10 osób.

Zależy o której godzinie. Są takie kursy, że dzieciaki nie mieszczą się do autobusu.

> Poza tym czy nie lepiej by było > dać przeguba na 101, który by był tam bardziej pożądany?

Być może, ale tylko w szczycie, poza tym cały dzień woziłby powetrze. A taki 109 ma tam raptem kilka kursów rano (pomijając brygadę całodzienną) i kilka po południu. Za dużo paliwa nie zużyje z uwagi na długość jego trasy, czego o 101 powiedzieć nie można. Choć idąc tym tropem, mogliby dać przeguba np. na 106/2 który ma tylko jeden kurs w ciągu doby, albo na poranny dodatek do LS (również jeden kurs do Jasienicy i z powrotem).

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)
durek1 napisał(a):

> SPPK coraz bardziej zadziwia, wczoraj przegub dzisaj przegub. > Czy pasażerowie tej linii mogą zacząć się przyzwyczajać > do przegubowców?

Sytuacja ta jest zapewne czasowa. Po tygodniu wszystko wróci do normy. Trochę krótkich MAN-ików zebrało się do naprawy (dziś rozsypał się np. #3019) i mamy takie kwiatki. Poza tym losy #655 i #3005 nadal pozostają nieznane, więc trochę braków jest.
man751 napisał(a):

> Sytuacja ta jest zapewne czasowa. Po tygodniu wszystko wróci > do normy. Trochę krótkich MAN-ików zebrało się do naprawy > (dziś rozsypał się np. #3019) i mamy takie kwiatki. Poza tym > losy #655 i #3005 nadal pozostają nieznane, więc trochę > braków jest.

A mi się wydaje, że po prostu są przeglądy solówek. Co jakiś czas pojawiają się przegubowce na typowo solowych liniach z tego właśnie powodu.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)

wysłane przez Lukasy

Luke_Police napisał(a):

> A mi się wydaje, że po prostu są przeglądy solówek.

Dobrze, że przegubowce nie stoją, a solówki nie jeżdżą np. na 107, bo by się pasażerowie wkurzyli :>

-- Analfabetom STOP!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> Dobrze, że przegubowce nie stoją, a solówki nie jeżdżą np. na > 107, bo by się pasażerowie wkurzyli :>

Jak nie dawno stały "Lwy" i programowali im wyświetlacze, to brakowało przegubowców i na liniach pracowniczych 19 i 21 przez 2 dni jeździły Jelcze #3002 i #3007. Tak więc zanim daliby krótkiego na 107, zobaczylibyśmy solówki na 101, 106 i "Pracusiach" i deski LS. Zresztą, kiedyś jak zaczynałem studia, 2 15-metrowce regularnie jeździły na 107 i jakoś się jeździło. Fakt, że niekiedy był problem ze zmieszczeniem się w ostatnich drzwiach na Sczanieckiej, ale jak to kiedyś powiedział pewien żołnierz, gdy do 102-jki na 9 wsiadła cała jednostka wojskowa przy Torze Kolarskim - "Polacy to zdolny naród, wszyscy się zmieszczą". :D

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy ja dobrze widze, czy już są wyświetlacze z polskimi znakami?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pepe 235

Szymon85 napisał(a):

> Czy ja dobrze widze, czy już są wyświetlacze z polskimi > znakami?

Tak, wyświetlacze zostały przeprogramowane 4 i 5 stycznia i jak narazie całkiem dobrze się spisują.

wysłane przez durek1

man751 napisał(a):

> Tak, wyświetlacze zostały przeprogramowane 4 i 5 stycznia i > jak narazie całkiem dobrze się spisują.

Ja wczoraj ok. godz.17 widziałem MAN-a 771 jechał w stronę Szczecina i miał na wyświetlaczu "PLAC RODYA".

wysłane przez Iwo

man751 napisał(a):

> Tak, wyświetlacze zostały przeprogramowane 4 i 5 stycznia i > jak narazie całkiem dobrze się spisują.

Kto jest producentem wyświetlaczy?

Iwo

wysłane przez leks 17

Szymon85 napisał(a):

> Czy ja dobrze widze, czy już są wyświetlacze z polskimi > znakami?

Jeśli nie ufasz własnym oczom to mogę Ci powiedzieć, że ja również zauważyłem "Ł" ;).

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...