Forum

Tatra z nowymi wyświetlaczami na 2/2

zdjęcie
Tatra z nowymi wyświetlaczami na 2/2
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez pawelp19 −3

Musze przyznać, że "pomarańczki" bardzo się wkomponowały w całokształt Tatr i kolorystycznie bardzo pasują więc mam niewielką nadzieję, że zostaną bo sprawiają lepszy efekt niż niemieckie wyświetlacze :)

wysłane przez mike_1994

Tak wyświetlacze dobrze wyglądają itp., ale co z termometrami dla Tatr? Nie mają klucza do tego czegoś na termometr? Nie umieją? ;(
mike_1994 napisał(a):

> Tak wyświetlacze dobrze wyglądają itp., ale co z > termometrami dla Tatr? Nie mają klucza do tego czegoś na > termometr? Nie umieją? ;(

Ja jak ostatnio jeżdżę Tatrami na linii 2 to zawsze w kasecie jest termometr, ale oczywiście nie twierdzę że zawsze tak jest, więc czasem umieją ;-).

-- Ignorancja jest cechą głupców...

Pokemony atakują...
mike_1994 napisał(a):

> Tak wyświetlacze dobrze wyglądają itp., ale co z > termometrami dla Tatr? Nie mają klucza do tego czegoś na > termometr? Nie umieją? ;(

Pewnie najzwyczajniej w świecie im się niechce a zawsze mają usprawiedliwienie że niewiedzieli jak te termometry zamontować bo to nowy sprzęt i wogóle.

wysłane przez mike_1994

pawelp19 napisał(a):

> Pewnie najzwyczajniej w świecie im się niechce a zawsze mają > usprawiedliwienie że niewiedzieli jak te termometry zamontować > bo to nowy sprzęt i wogóle.

Może wyrabiają nowe tablice, żeby te brzydkie nie niszczyły wizerunku Tatr. ;)

-- Sprzęgnijmy Tatrę z B4! ;-)

wysłane przez Piotr

mike_1994 napisał(a):

> Może wyrabiają nowe tablice, żeby te brzydkie nie niszczyły > wizerunku Tatr. ;)

a może coś w tym jest ;). Ostatnio jechałem 2 i termometr był tak pomazany, że równie dobrze mogło go nie być :). Mam nadzieję, ze postarają się o nowe :)
Piotr napisał(a):

> a może coś w tym jest ;). Ostatnio jechałem 2 i termometr był tak > pomazany, że równie dobrze mogło go nie być :). Mam nadzieję, ze > postarają się o nowe :)

No raczej powinni się postarać o nowe. W sobotę jechałem #101 a termometr mówił mi stanowczo że mogę jechać na Potulicką. Zapytałem się motorniczego o to a on na to, że nie ma tablic na Dworcową. Ja na to już nic nie mówiłem bo ohcoty wcale nie miałem.

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez mike_1994

marcin_bozek napisał(a):

> No raczej powinni się postarać o nowe. W sobotę jechałem #101 a > termometr mówił mi stanowczo że mogę jechać na Potulicką.

Może nowa trasa pod nowym numerem? ;)

> Zapytałem się motorniczego o to a on na to, że nie ma tablic na > Dworcową. Ja na to już nic nie mówiłem bo ochoty wcale nie miałem.

To nie ma termometrów na linię "2"? Dziwne. Ostatnio też na Pogodnie są chyba braki tablicowe, bo ostatnio spotkałem się z papierową tablicą linii "5" oraz brakami tablic tylnych oraz bocznych na innych liniach.

-- Sprzęgnijmy Tatrę z B4! ;-)

wysłane przez Piotr

Troszkę się pogubiłem w temacie dlatego pozwolę sobie zadać pytanie ;). Czy już coś wiadomo na temat diodowych wyświetlaczy dla Tatr? Zostają na stałe? Czy czekamy na przeprogramowanie tych zielonych?

wysłane przez Neo 25

Piotr napisał(a):

> Czy już coś wiadomo na temat diodowych wyświetlaczy dla > Tatr? Zostają na stałe?

Z tego co słyszałem to systematycznie maja być wymieniane na diodowe.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)

Kiedy byłem małym chłopcem...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Pepe 90

MAN_2254 napisał(a):

> Z tego co słyszałem to systematycznie maja być wymieniane na > diodowe.

To prawda z tym, że te pierwsze w wagonach #101 i #110 to chyba są próbne bo od ich zamontowania minęło już 3 tygodnie, a kolejne wagony ich nie otrzymują. Chyba będzie tak jak w wersji pierwszej było zakładane czyli diodówki, ale dopiero po połowie lutego. :)

wysłane przez Piotr

man751 napisał(a):

> To prawda z tym, że te pierwsze w wagonach #101 i #110 to chyba > są próbne bo od ich zamontowania minęło już 3 tygodnie, a > kolejne wagony ich nie otrzymują. Chyba będzie tak jak w wersji > pierwszej było zakładane czyli diodówki, ale dopiero po > połowie lutego. :)

a co z zielonymi? Nie przepadną, prawda?:). Jest szansa na zamontowanie ich w wagonach 105N? Czy to takie toporne ustroistwo, którego nie idzie przeprogramować?:(

wysłane przez mike_1994

Piotr napisał(a):

> Jest szansa na zamontowanie ich w wagonach 105N?

Tak mi będą wyglądały jak 696, w którym zablokował się wyświetlacz wskazując 21. Obecnie jest przed nim tabliczka z numerem linii. ;(

> Czy to takie toporne ustroistwo, którego nie idzie przeprogramować?:(

Kiedyś coś było wspominane, że Niemcy mają kod czy kluczyk do tego ustrojstwa, przy czym wspominając, że nie dołączyli tego do Tatr. :|

-- Golęcin jest najlepszą zajezdnią w Szczecinie wg DamTrama ;)