Forum

Debiut #716 na linii 1

zdjęcie
Debiut #716 na linii 1
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Piotr

Ktoś już jechał? Wiadomo jakie ma ogrzewanie?

wysłane przez leks 17

Piotr napisał(a):

> Ktoś już jechał? Wiadomo jakie ma ogrzewanie?

Ogrzewanie to chyba ma takie jak w 738 i tej golęcinskiej modernizacji, nie pamietam numeru tab. W 736 ogrzewania nie wymienili, bo to nie była modernizacja a mały remoncik. PS: Ktoś wie może gdzie jutro i w niedziele będą kursować 736 + 737 i 716?

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]

wysłane przez Pepe 235

lex napisał(a):

> Ogrzewanie to chyba ma takie jak w 738 i tej golęcinskiej > modernizacji, nie pamietam numeru tab.

Nie chyba tylko napewno. (738 i 1033) Różni się on od swoich poprzedników: innymi ukośnymi pedałami (tak jak w 105N, a nie jak w 105Ng/S), poręczą przy drugich drzwiach, podobnie jak w Ikarusach oraz pozostawionymi na przyszłośc tylnymi gniazdami WN.

> PS: Ktoś wie może gdzie jutro i w niedziele będą kursować > 736 + 737 i 716?

716 to nie trudno zgadnąc, że 1 lub 9 - innego wyboru nie ma. A co do 736 to obawiam się, że zostanie w zajezdni. A jak jednak będzie jeździł to pewnie na 7.

wysłane przez Piotr

lex napisał(a):

> to nie była modernizacja a mały remoncik.

Hmmm w info jest mowa o modernizacji...Czyli co to tak właściwie było? Modernizacja? Remoncik?:D. Co dokładnie pozmieniali, wymienili etc. ?:)

wysłane przez Mario  ?

Piotr napisał(a):

> Hmmm w info jest mowa o modernizacji...Czyli co to tak > właściwie było? Modernizacja? Remoncik?:D. Co dokładnie > pozmieniali, wymienili etc. ?:)

Ale lex napisał o 736+737. Sam pisałeś komentarze na ten temat. Mam Ci przypomnieć?

http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1169635750.foto&which=02

-- 400 moich zdjęć w galerii już za mną :-)

wysłane przez Piotr

Bella napisał(a):

> Ale lex napisał o 736+737. Sam pisałeś komentarze na ten temat. > Mam Ci przypomnieć?

Ehhh za szybko przeczytałem, to dlatego :D. Fakt chodzi o skład ;).

wysłane przez durek1

lex napisał(a):

Ktoś wie może gdzie jutro i w niedziele będą kursować > 736 + 737 i 716?

Dziś modernizacja #716 kursuje na linii 9.