Forum

Volvo w śnieżnej scenerii

zdjęcie
Volvo w śnieżnej scenerii
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Jacek

Bardzo przyjemna fotka oddająca klimat ostatnich 2-3 dni :) Nie jest to forum fotograficzne, ale jednak muszę wyrazić mały zachwyt nad Twoimi zdjęciami ;) Gratuluje.

wysłane przez Luke_Police  163

Jacek napisał(a):

> Bardzo przyjemna fotka oddająca klimat ostatnich 2-3 dni :)

Właśnie dzisiaj będąc w lesie i robiąc zdjęcia zastanawiałem się, jak by w tej śnieżnej scenerii wyglądał czerwono-biały autobus. Niestety w lesie, w którym byłem, miałem do dyspozycji fotograficznej tylko zielono-żółte MAN-y. Ale też bardzo fajnie wychodziły =). Wkrótce coś pojawi się w galerii. Jednak przyznać trzeba, że w barwach szczecińskich również autobusy prezentują się bardzo fotogenicznie na śniegu.

-- I tym sposobem w Policach pozostanie pół Ikarusa 280 - Pogotowie techniczne #743.

Technik serwisu :)

wysłane przez Phobos 17

> Jednak przyznać trzeba, > że w barwach szczecińskich również autobusy prezentują > się bardzo fotogenicznie na śniegu.

O ile są tak czyste, jak te volvo ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Warszewiak 20

Jacek napisał(a):

> Bardzo przyjemna fotka oddająca klimat ostatnich 2-3 dni :) > Nie jest to forum fotograficzne, ale jednak muszę wyrazić > mały zachwyt nad Twoimi zdjęciami ;) Gratuluje.

A dziękuję bardzo. Widzę, że jednak warto się było czołgać z Warszewa aż tutaj na rowerze ;P

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez leks 17

Warszewiak napisał(a):

> A dziękuję bardzo. Widzę, że jednak warto się było > czołgać z Warszewa aż tutaj na rowerze ;P

Widze, że nie jedyny wybrałem ten środek transportu w te śnieżne dni :P.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]
lex napisał(a):

> Widze, że nie jedyny wybrałem ten środek transportu w te > śnieżne dni :P.

Problemem tylko były drogi, które wcale nie były odśnieżone. Normalnie wstyd. Zarzucało moim rowerem (szczególnie na zakrętach) i spotkałem się nawet dwa razy dzisiaj z tym, że obok mnie samochód zrobił sobie '180. W sumie co ja tu będe mówił... Tak wyglądała przykładowa ulica Dzierżonia. http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2007/1169895235.jpg

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez Neo 42

Warszewiak napisał(a):

> Tak wyglądała przykładowa ulica Dzierżonia. > http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2007/1169895235.jpg

Za nie odśnieżenie ulicy/chodnika właściciel terenu moze dostać kare grzywny.Ale kto się tym zainteresuje.Póki ktoś samochodu nie uszkodzi sobie albo nie złamie nogi,a tak to nawet nikt nie kiwnie palcem.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)