Forum

Debiut Tatry z pomarańczowymi wyświetlaczami na linii 7

zdjęcie
Debiut Tatry z pomarańczowymi wyświetlaczami na linii 7
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Na zdjęciu wyszło, że Tatra jest bardziej pomarańczowa od swojego wyświetlacza ;p Następnym razem pobaw się bardziej kolorami :-)

Alle weiteren Rechte vorbehalten!
Warszewiak napisał(a):

> Na zdjęciu wyszło, że Tatra jest bardziej pomarańczowa od > swojego wyświetlacza ;p

To pewnie przez dzisiejszą pogodę. ;)
Warszewiak napisał(a):

> Na zdjęciu wyszło, że Tatra jest bardziej pomarańczowa od > swojego wyświetlacza ;p > Następnym razem pobaw się bardziej kolorami :-)

Mój aparat nie grzeszy ekstra funkcjami i ilością mega pikseli. ;) Stąd fotki są takiej jakości, a nie innej. Starałem się obrobić ją tak, żeby fotka nie była czerwona no ale i tak trochę przesadziłem. :P
RoGaL napisał(a):

> Mój aparat nie grzeszy ekstra funkcjami i ilością mega > pikseli. ;) Stąd fotki są takiej jakości, a nie innej. > Starałem się obrobić ją tak, żeby fotka nie była czerwona > no ale i tak trochę przesadziłem. :P

Zauważyłem już jakiś czas temu ten charakterystyczny grzech twojego aparatu :P. Dobrze to widać na polickich autobusach, wtedy żółty kolor jest pomarańczowym na focie.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]
lex napisał(a):

> Zauważyłem już jakiś czas temu ten charakterystyczny grzech > twojego aparatu :P. Dobrze to widać na polickich autobusach, > wtedy żółty kolor jest pomarańczowym na focie.

Czy moglibyście już dac spokój z ocenianiem fot Rogala? Jeśli zdjęcie przeszło przez sandbox to znaczy, że jest w porządku. Administracja je zatwierdziła. Zdjęcie miało spowodowac dyskusję o tatrze, a nie o kolorach. Każdy aparat ma swoje wady i zalety.