Forum

Szczecin w programie pt."Ale dziura"

wysłane przez Filip_Police

Dzisiaj oglądając program w TVN Turbo pt. "Ale dziura" był reportaż na temat Szczecina. Był tam temat związany z KM czyli ulica Krasińskiego. Można było zaobserwować np.: motorniczego "trójki" który wyszedł z wagonu by oczyścić szyny z kamieni. Jest to naprawdę żenujące. Ale na niestety zmieni się to. Za ok. pół roku trójka nie będzie tam jeździła ... ;(

-- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia

wysłane przez Iwo

marcin_bozek napisał(a):

Było, ale powinni pokazać Arkońską, a nie Krasińskiego podczas powiedzmy prowadzonych jakiś prac na drodze...

Iwo

wysłane przez mike_1994

marcin_bozek napisał(a):

[ciach]

Ostatnio też na niedzielnej wyjazdówce ósemki z Golęcina, motorowy wyszedł przestawił zwrotnicę oraz oczyścił sobie miotełką tory.

-- Golęcin jest najlepszą zajezdnią w Szczecinie wg DamTrama ;)

wysłane przez Ferrix 8

marcin_bozek napisał(a):

> Ale na niestety zmieni się to. Za ok. pół roku trójka nie > będzie tam jeździła ... ;(

Czy to jest potwierdzona informacja? I jeśli tak, co będzie zastępowało "3" i czy/gdzie będzie jeździła wówczas "3"?

STMKŻ

wysłane przez mike_1994

Fenix napisał(a):

> Czy to jest potwierdzona informacja?

Takich informacjii o moje ucho obiło sie wiele czyli do 1. stycznia, potem do 1-go lutego, teraz za kilka miesięcy i będą tak przedłużać póki nic się nie stanie. Bo po co jak jeździ? ;|

> I jeśli tak, co będzie zastępowało "3" i czy/gdzie > będzie jeździła wówczas "3"?

Albo zostanie zawieszona albo będzie kursować do Dworca Niebuszewo, a do lasku dojedziemy 803. ;)

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez Ferrix 8

mike_1994 napisał(a):

> Albo zostanie zawieszona albo będzie kursować do Dworca > Niebuszewo, a do lasku dojedziemy 803. ;)

No jeśli będzie 803 to chyba będzie to najdłużej kursująca linia zastępcza - póki nie wyremontują Niemierzyńskiej/Arkońskiej...

STMKŻ

wysłane przez Luke_Police  163

Fenix napisał(a):

> No jeśli będzie 803 to chyba będzie to najdłużej kursująca > linia zastępcza - póki nie wyremontują > Niemierzyńskiej/Arkońskiej...

Ciekawe którędy będzie jeździć, jeżeli Arkońska/Niemierzyńska będzie w remoncie. Całkiem może nie zamkną tych ulic, bo jakoś trzeba będzie dojechać od szpitala, ale jakieś objazdy w przypadku samej Niemierzyńskiej zapewne będą.

-- Umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć polega na zachowaniu rozsądnego kompromisu między rozmyciem, a aliasingiem.

Technik serwisu :)
marcin_bozek napisał(a):

> Dzisiaj oglądając program w TVN Turbo pt. "Ale dziura" > był reportaż na temat Szczecina. Był tam temat związany z > KM czyli ulica Krasińskiego. Można było zaobserwować np.: > motorniczego "trójki" który wyszedł z wagonu by > oczyścić szyny z kamieni.

Też to oglądałem. Śmieli się z nas niesamowicie, ale cóż się dziwić... No i chyba należy się cieszyć, że ich nie było na Niemierzynskiej :D - przynajmniej mniej wstydu na Polske...

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy... a to się staje coraz bardziej realne ! :]

wysłane przez Neo 42

Śmieli czy nie śmieli ale mówili,ze do nas wrócą. Ciekawe gdzie wtedy sie zapuszczą?

wysłane przez Ralf

MAN_2254 napisał(a):

> Śmieli czy nie śmieli ale mówili,ze do nas wrócą. Ciekawe > gdzie wtedy sie zapuszczą?

Szkoda, że pokazują nasze miasto z takiej strony bo w końcu jest u nas wiele miejsc, których nigdzie indziej się nie znajdzie. Szczecin jest pięknym miastem tylko jakoś jego włodarze nie potrafią tego wykorzystać. 7 lat temu prywatny inwestor kupił wieże Bismarcka (obecna nazwa to wieża Gocławska ale ja wolę oryginalną :P ) za 320tys. i zostawił ją żeby popadała w ruinę, a z jej balkonów rozciąga się chyba jeden z piękniejszych widoków w kraju. Gdzie się zapuszczą ? Pewnie na tzw. "stare Niebuszewo", Drzetowo, Grabowo może nawet Gocław i wieżę pokażą. No i anóż zachce im się Niemierzyńskiej...

wysłane przez Neo 42

Ralf napisał(a):

> Gdzie się zapuszczą ? Pewnie na tzw. "stare Niebuszewo", > Drzetowo, Grabowo może nawet Gocław i wieżę pokażą. No i > anóż zachce im się Niemierzyńskiej...

Jednym słowem wszędzie tam gdzie masakrycznie wygladaja nasze drogi. Ja bym dodał jeszcze Pomorzany i moze Prawobrzeże.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)

wysłane przez mike_1994

MAN_2254 napisał(a):

> Jednym słowem wszędzie tam gdzie masakrycznie wygladaja nasze > drogi. > Ja bym dodał jeszcze Pomorzany i moze Prawobrzeże.

Plus Skolwin. ;)

wysłane przez mpj92

Ralf napisał(a):

> MAN_2254 napisał(a):

> > Śmieli czy nie śmieli ale mówili,ze do nas wrócą. Ciekawe > > gdzie wtedy sie zapuszczą? > > Szkoda, że pokazują nasze miasto z takiej strony [...]

W programie "Ale dziura" to raczej tylko z takiej strony pokazują miasta. :P

wysłane przez mpj92

mpj92 napisał(a):

> Ralf napisał(a):

> > Szkoda, że pokazują nasze miasto z takiej strony [...]

> W programie "Ale dziura" to raczej tylko z takiej strony pokazują > miasta. :P

poprawka do tamtego postu. przepraszam.

wysłane przez Ralf

mpj92 napisał(a):

> W programie "Ale dziura" to raczej tylko z takiej strony pokazują > miasta. :P

No to powiem inaczej. Szkoda, że mają powody żeby pokazywać nasze miasto z takiej strony, a nikt inny nie chce go pokazać z tej dobrej. Kiedyś na forum Sediny (chyba mogę to napisać bo to nie żadna reklama :P ) była rozmowa właśnie na podobny temat. Do Szczecina przyjechała ekipa z Discovery Channel chcąc nakręcić program o naszym mieście i dojeżdżając do naszego miasta (o dziwo PKP :P ) zapytali się jakieś widać zamiejscowej studentki czy warto tu przyjechać na co ona im odpowiedziała "Do Szczecina ?! Przecież to jest jedna wielka dziura w której nic się nie dzieje". Mielśmy okazję ale niektórzy na prawdę nie potrafią myśleć.
MAN_2254 napisał(a):

> Śmieli czy nie śmieli ale mówili,ze do nas wrócą. Ciekawe > gdzie wtedy sie zapuszczą?

Dziś oglądałem ten program i przyjechali do nas na Potulicką. A powiem wam, że na początku zdawało mi się, że to Arkońska!

-- Bez polickich Ikarów w Szczecinie i Policach jest dokładnie 277 autobusów!

wysłane przez Neo 42

Dziś w ostatnim odcinku "Ale dziura", pokazali ulicę Arkońską, obok szpitala.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.