Forum

Przetasowania...

wysłane przez paki

Wiadomo może, które składy 105N trafią na Golęcin? I czy zostaną przenumerowane...?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Neo 42

paki napisał(a):

>I czy zostaną przenumerowane...?

Przenumerowane napewno.O jednym składzie już wiadomo jest to 105Na 774+773 Następnym razem radzę czytać Newsroom.

wysłane przez paki

MAN_2254 napisał(a):

> Przenumerowane napewno.O jednym składzie już wiadomo jest to > 105Na 774+773 > Następnym razem radzę czytać Newsroom.

Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o 105N, to, że 774+773 jest na Golęcinie, dobrze wiem, bo było już o tym pisane w "skrócie".

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Kriz8

paki napisał(a):

> Wyraźnie napisałem, że chodzi mi o 105N, to, że 774+773 jest > na Golęcinie, dobrze wiem, bo było już o tym pisane w > "skrócie".

No to jak będzie wiadomo coś konkretnie, to pojawi się stosowna informacja. Tak trudno się domyślić i poczekać chwilę cierpliwie? A jeżeli mierzi Cię brak informacji, zawsze możesz iść sam się czegoś dowiedzieć.

-- Ignorancja jest cechą głupców...

Pokemony atakują...

wysłane przez paki

Kriz8 napisał(a):

> No to jak będzie wiadomo coś konkretnie, to pojawi się stosowna > informacja. Tak trudno się domyślić i poczekać chwilę > cierpliwie? A jeżeli mierzi Cię brak informacji, zawsze możesz > iść sam się czegoś dowiedzieć.

Newsroom ma czasami bardzo duże opóźnienia, więc wolałem zapytać na forum.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez konjo  4

paki napisał(a):

> Newsroom ma czasami bardzo duże opóźnienia, więc wolałem > zapytać na forum.

Tak, bo my ukrywamy te niusy dla siebie. :> A tak po prawdzie oprócz wiadomości spisywanych z miasta czasami ktoś się musi czasami wybrać do jakiejś zajezdni osobiście...

-- It's a bad obsession.

So never mind the darkness.

wysłane przez mike_1994

paki napisał(a):

> Wiadomo może, które składy 105N trafią na Golęcin? I czy > zostaną przenumerowane...?

Z w miarę (choć nie do konca) rzetelnych źródeł wiem, że będzie to 1061+1062. ;)

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez Pepe 235

mike_1994 napisał(a):

> Z w miarę (choć nie do konca) rzetelnych źródeł wiem, że > będzie to 1061+1062. ;)

Ej, no, że któryś skład bedzie miał takie numery to nie trudno się domyślec, ale przecież i tak będą przenumerowywac wtedy gdy wszystkie składy trafią na golęcin. Także to loteria będzie i wcale nie musi dostac 1061... :)

wysłane przez Iwo

Tak się zastanawiam, gdzie oni pomieszczą te składy przekazywane z Pogodna, przecież Golęcin nie jest z gumy. Do znawców tematu, jak tam sytuacja z miejscem na zajezdni wygląda?

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))

wysłane przez Pepe 235

Iwo napisał(a):

> Tak się zastanawiam, gdzie oni pomieszczą te składy > przekazywane z Pogodna, przecież Golęcin nie jest z gumy. > Do znawców tematu, jak tam sytuacja z miejscem na zajezdni > wygląda?

No własnie niezbyt ciekawie. Bez tych dodatkowych składów - na trzech z pięciu torów, które wychodzą poza teren zajezdni stały składy, które sięgały chodnika. Więc teraz już innego wyjścia nie mają jak częśc trupów helmutowskich pociąc.