Forum

Ile jeszcze postoi?

zdjęcie
Ile jeszcze postoi?

wysłane przez Luke_Police  163

Zdaje się, że podobna wiata jest nieco wyżej na ulicy Rostockiej. Różni się chyba brakiem tych "okien". Czy ona też zostanie rozebrana? W wolnej chwili mogę przeszperać stare fotki, wiem, że ją fotografowałem krótko po przemianowaniu linii 57bis na 87.

-- Umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć polega na zachowaniu rozsądnego kompromisu między rozmyciem, a aliasingiem.

Technik serwisu :)

wysłane przez durek1

Luke_Police napisał(a):

> Zdaje się, że podobna wiata jest nieco wyżej na ulicy > Rostockiej. Różni się chyba brakiem tych "okien". Czy > ona też zostanie rozebrana? > W wolnej chwili mogę przeszperać stare fotki, wiem, że ją > fotografowałem krótko po przemianowaniu linii 57bis na 87.

Podobna wiata jest również na przystanku Warszewo kościól, mogliby ją też wymienić na jakąś nową.

wysłane przez wojtazz 42

Trochę odgrzewany kotlet, ale miałbym prośbę o wpisanie przystanków gdzie stoją jeszcze murowane wiaty "starego" typu. Jako że ostatnio mało jeżdżę KM to na początek wymienię: Cukrowa i Fabryka Domów. Kto da więcej? :)

wysłane przez lukaszenko 16

wojtazz napisał(a):

> [ciach]

Wiata w Lesie Arkońskim też się zalicza to tej listy?

wysłane przez wojtazz 42

lukaszenko napisał(a):

> Wiata w Lesie Arkońskim też się zalicza to tej listy?

Nie, jest zbyt elegancka (na razie) ;)

wysłane przez 333Wojtas333 15

wojtazz napisał(a):

> Trochę odgrzewany kotlet, ale miałbym prośbę o wpisanie > przystanków gdzie stoją jeszcze murowane wiaty "starego" > typu. Jako że ostatnio mało jeżdżę KM to na początek > wymienię: Cukrowa i Fabryka Domów. Kto da więcej? :)

Jadąc ostatnio rowerem zatrzymałem przy podobnej wiacie na przystanku "Grabowa nż".

-- Czy mógłby pan zabrać nogi z siedzenia, czy też chce pan abyśmy znowu kupili starocie z Niemiec? :D