Forum

"Pan" motorniczy nie lubi zdjęć, więc będzie miał ich...

zdjęcie
"Pan" motorniczy nie lubi zdjęć, więc będzie miał ich więcej...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Czyżbyś miał nieprzyjemności ze strony motorniczego?

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> Czyżbyś miał nieprzyjemności ze strony motorniczego?

Dokładnie. W dodatku był wulgarny i agresywny, ale z ewentualnym ujawnieniem szczegółów wstrzymam się do czasu uzyskania odpowiedzi na skargę, którą natychmiast złożyłem. Żeby było ciekawiej, agresja pana nie zmalała nawet jak się przedstawiłem i próbowałem wytłumaczyć, że chodzi o zdjęcie do gazety.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Żeby było ciekawiej, agresja pana nie zmalała nawet jak > się przedstawiłem i próbowałem wytłumaczyć, że chodzi o > zdjęcie do gazety.

Podejrzewam, że tym dolałeś oliwy do ognia :| Skoro motorniczy "sobie nie życzył", to tym bardziej nie chciał, żeby jego zdjęcie znalazło się gazecie. No nic, miejmy tylko nadzieję, że to tylko rodzynek w cieście...

-- ...i po sprawie.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> Podejrzewam, że tym dolałeś oliwy do ognia :| Skoro motorniczy > "sobie nie życzył", to tym bardziej nie chciał, żeby jego > zdjęcie znalazło się gazecie.

To nie miało żadnmego znaczenmia, pan miał z góry ustaloną tezę, i nie docierało do niego, że nia mażadnym ze zdjęć jego twarzy. Choć teraz żałuję. Ale kto wie, może stworzę mu prywatnągalerię portretów..? A swoją drogą, ciekawe co wymyśliu na konfrontacji?

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Dokładnie. W dodatku był wulgarny i agresywny,

Jaka szkoda, że nie trafił na mnie...

wysłane przez pawelp19 −3

Mam pytanie co to jest, i do czego służy taka jakby rurka metalowa przy lewym świetle ?

wysłane przez Iwo

pawelp19 napisał(a):

> Mam pytanie co to jest, i do czego służy taka jakby rurka > metalowa przy lewym świetle ?

Jest to uchwyt do zamontowania "barierki bezpieczeństwa" uniemożliwiającej przechodzenie pomiędzy sprzegnietymi wagonami.

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))

wysłane przez Ferrix 8

Ja mam takie pytanie - kiedy zamiast "jazda probna" na wyświetlaczu pojawi się kierunek (w tym przypadku problemów z pliterkami nie ma, jeśli o to chodzi...)

A poza tym to mam nadzieję, że takie malowanie tatr zostanie ;)

STMKŻ

wysłane przez bniedzwiecki

Fenix napisał(a):

> Ja mam takie pytanie - kiedy zamiast "jazda probna" na > wyświetlaczu pojawi się kierunek (w tym przypadku problemów > z pliterkami nie ma, jeśli o to chodzi...)

Nie wiadomo. Sytuacja z wyświetlaczami miała się zmienić w połowie lutego, ale jak narazie nic niestety nie drgnęło.

> A poza tym to mam nadzieję, że takie malowanie tatr zostanie > ;)

Lakier jest w bardzo dobrym stanie. Nie ma potrzeby przemalowywania. Zreknij ;) - http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1171137501.foto&viewall=1