Forum

Solowa niespodzianka na linii E

zdjęcie
Solowa niespodzianka na linii E
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bauer

W piątek po południu ten Jelczyk też kursował na linii E :)

wysłane przez pawelp19 −3

Bauersoon napisał(a):

> W piątek po południu ten Jelczyk też kursował na linii E > :)

Przecież to zdjęcie jest z Piątku :>

wysłane przez Bauer

pawelp19 napisał(a):

> Przecież to zdjęcie jest z Piątku :>

O ja... :) Nie zauważyłem nawet heh...Dawałem nawet wtedy do Newsroomu to info ale nie zostało opublikowane :)

-- Nienawidzę L11 #399 ;(

wysłane przez Ralf

Jak się tak patrzę jak to pudło w tym "migu" wygląda to aż się boje. Turystom z Niemczech pewnie nawet do głowy by nie przyszło, że pokonuje trasę ze Sprzymierzonych na Bukowe...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ralf napisał(a):

> Jak się tak patrzę jak to pudło w tym "migu" wygląda to > aż się boje. Turystom z Niemczech pewnie nawet do głowy by > nie przyszło, że pokonuje trasę ze Sprzymierzonych na > Bukowe...

Turyści z Niemiec u siebie też mają rózniste autobusy. Pozatym nie sądzę że Niemcy przyjeżdzają tu zeby akurat pooglądać sobie naszą KM. Jestem święcie przekonany że ich ona interesuje mniej niż średnio bo po mieście owszem jeżdżą autobusem ale luksusowym turystycznym a nie miejskim.

Pozatym Jelcze z serii 3XX przeszły jakis czas temu remonty i są w stanie lepszym niż Jelcze z serii 20XX. -- jednym słowem - Volvo
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Ralf

MC napisał(a):

> ciach

Nie no wiem, że nie przyjeżdżają tu oglądać komunikacji, a sami jeżdżą Neoplanami i Setrami ale gdy jesteś w jakimś mieście, a nawet nie interesujesz się tematyką KM to i tak zwracasz uwagę na wszystko co cię otacza i na autobusy również na czego podstawie wyrabiasz sobie zdanie o mieście. A u nas nie dość, że czystością Szczecin nie grzeszy to jeszcze ten wygląd środków komunikacji. Szkoda bo to psuję wizerunek naszego miasta, a na prawdę jest w nim co pokazać.

wysłane przez Phobos 17

> Turystom z Niemczech pewnie nawet do głowy by > nie przyszło, że pokonuje trasę ze Sprzymierzonych na > Bukowe...

Mi do głowy nie przychodzi nawet DLACZEGO mieliby tę drogę pokonać, ani tym bardziej dlaczego mieliby ją pokonać korzystając z KM...

PS. Turystom z NIEMIEC. Uczą jeszcze odmiany rzeczowników przez przypadki w podstawówkach?...

-- Jestem jak Tefal - myślę o wszystkim

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Ralf

Phobos napisał(a):

> ciach

Wybacz ale chodziło mi o autobus, a nie o to, że sami obywatele RFN mieliby ją pokonać.

P.S.: Owszem uczyli dawno temu ale każdemu może się pomylić.

wysłane przez Phobos 17

> Wybacz ale chodziło mi o autobus, a nie o to, że sami obywatele > RFN mieliby ją pokonać.

Równie dobrze mogłeś napisać, że turyści z Ugandy by nim nie pojechali, jak również, że nie urośnie na nim rafa koralowa. Ja się pytam: a co ma piernik do wiatraka?

> P.S.: Owszem uczyli dawno temu ale każdemu może się pomylić.

"Każdemu" to "może się zdarzyć". "Pomylić się" może "każdy".

Żenada :-/

-- Jestem jak Tefal - myślę o wszystkim

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.