Forum

Zobaczymy go jeszcze w takim stanie?

zdjęcie
Zobaczymy go jeszcze w takim stanie?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez mike_1994

Jednym słowem: CUDO!!! Nie wiedziałem, że zobaczę jeszcze jakąś stodwójkę w starych barwach (i na dodatek 606). Gratulacje!

wysłane przez DamTram

mike_1994 napisał(a):

> Jednym słowem: CUDO!!! Nie wiedziałem, że zobaczę jeszcze > jakąś stodwójkę w starych barwach (i na dodatek 606). > Gratulacje!

Jeżeli oglądałbyś TWB to to CUDO zauważył byś już kilka tygodni temu :P

PS. Nie to ze się czepiam, ale czemu na miniaturkach jest napis a na dużych fotkach go nie ma?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

DamTram napisał(a):

> PS. Nie to ze się czepiam, ale czemu na miniaturkach jest > napis a na dużych fotkach go nie ma?

Stopka z opisem zdjęcia ma 40 pikseli. Nie trudno się domyślić, że właśnie ona zasłoniła ten napis, a właściwie go zastąpiła.

-- Nic na siłę. Wszystko młotkiem

Technik serwisu :)
mike_1994 napisał(a):

> Jednym słowem: CUDO!!! Nie wiedziałem, że zobaczę jeszcze > jakąś stodwójkę w starych barwach (i na dodatek 606). > Gratulacje!

Dołączam się zdjęcie po prostu cudowne, z całego serca dziękuje i proszę zebyś tu wrzucił wszystkie foty z tamtych lat jakie masz. Nawet mi na myśl nie przyszło, że one tak pięknie wyglądały! Noooo jak MZK by teraz tak wyremontowało 102jke to byłoby ekstra :).

-- Proszę zredukować stopkę do 3 linii. Proszę odpowiedzieć na mój mail. Dziękuje, zredukowano... :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez RoGaL 2

Gratuluję odkopania takiego zdjęcia. Świetna fotka. :-)

BTW. Ja to bym dał tytuł: "Czy zobaczymy kiedyś tak czysty i błyszczący tramwaj w Szczecinie?" Hehe :-P

wysłane przez Bauer

RoGaL napisał(a):

> BTW. Ja to bym dał tytuł: "Czy zobaczymy kiedyś tak > czysty i błyszczący tramwaj w Szczecinie?" Hehe :-P

Rzeczywiście, jest taki czysty i w dobrym stanie jeszcze...ale 10 lat robi swoje...

-- Nienawidzę L11 #399 ;(

wysłane przez X

RoGaL napisał(a):

> Ja to bym dał tytuł: "Czy zobaczymy kiedyś tak > czysty i błyszczący tramwaj w Szczecinie?"

Fakt, ten wóz wygląda jakby dopiero co wyjechał z fabryki. Ehh, cóż z naszymi 102Na zrobił ząb czasu. A co do zdjęcia, po prostu BOSKIE.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
606

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Pięknotka ...czemu ich nie ma!!!!!...czuje sentyment do tych wagonów. A dobrze pamiętam jak zaczeły stacjonowac na Niemierzynie, niby szczyt techniki na tej zajezdni a już z przeszłością .

wysłane przez Neo 42

Mam nadzieje, że 102Na która będzie historyczna zostanie przemalowana w te kremowo-czerwone barwy?