Forum

Są pieniądze dla Muzeum Techniki

Muzeum Techniki i Komunikacji dostało z budżetu miasta 350 tys. zł na zakup kolekcji starych samochodów. Prezydent zapowiada, że znajdzie jeszcze więcej pieniędzy na ten cel.

wysłane przez mike_1994

No dobra, oki. Dla mnie wporzo, że dyrektor chce kupić te wozy, ale gdzie on to ma zamiar trzymać, bo w muzeum nie ma za dużo miejsca na 80 czy 100 pojazdów. Chyba, że po zakupie będzie przez te kilka lat stać u tego sprzedawcy. ;(

-- Zakład pogrzebowy "Radość" - w naszych trumnach wyglądasz jak żywy. :P

wysłane przez Pepe 235

mike_1994 napisał(a):

> No dobra, oki. Dla mnie wporzo, że dyrektor chce kupić te > wozy, ale gdzie on to ma zamiar trzymać, bo w muzeum nie ma > za dużo miejsca na 80 czy 100 pojazdów. Chyba, że po > zakupie będzie przez te kilka lat stać u tego sprzedawcy.

Wbrew pozorom kolekcja aż tak dużo miejsca nie zajmie. Samochodów jest nieco, ale większość stanowią inne, mniejsze pojazdy: rowery itd. więc to nie powinien być olbrzymi problem. :)

-- moderator@mkm.szczecin.pl
man751 napisał(a):

> Wbrew pozorom kolekcja aż tak dużo miejsca nie zajmie. > Samochodów jest nieco, ale większość stanowią inne, > mniejsze pojazdy: rowery itd. więc to nie powinien być > olbrzymi problem. :)

Doliczając wagony i inne zabytki będzie naprawdę ciasno :)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bauer

Mareczek napisał(a):

> Doliczając wagony

Orientuje się ktoś może jakie to będą wagony, jakiego typu?

wysłane przez Piotr

Bauersoon napisał(a):

> Orientuje się ktoś może jakie to będą wagony, jakiego typu?

Zdaje się, że chodzi o to co przekazuje MZK ;)

wysłane przez Piotr

Mareczek napisał(a):

> Doliczając wagony i inne zabytki będzie naprawdę ciasno :)

Ciasno, ciasno, ale tak właściwie na dzień dobry mamy już bardzo dobrze wyposażone muzeum :).

wysłane przez leks 17

Mareczek napisał(a):

> Doliczając wagony i inne zabytki będzie naprawdę ciasno :)

Jeśli nie będzie za ciasno to będzie dobrze... :). Lepiej jak będzie na co popatrzeć niż jak będzie pusto i nudno :D. Z początku miałem pewne wątpliwości co do Pana Horoszki, ale myślę, że dobrze sprawuje on swoje obowiązki dyrektora. Ciesze się, że dzięki niemu uda się być może sprowadzić kolekcję do muzeum, a mało tego już wiele się mówi w Szczecinie o tym, że muzeum przy Niemierzyńskiej może stać się jedną z fajnych wizytówek naszego miasta.

-- To jest Miejsce na Twoją Reklamę!

wysłane przez Piotr

lex napisał(a):

> już wiele się mówi w Szczecinie o tym, > że muzeum przy Niemierzyńskiej może stać się jedną z fajnych > wizytówek naszego miasta.

Teraz "tylko" trzeba zdobyć pieniądze...Oby nie było Koziołka Matołka bis ;)
mike_1994 napisał(a):

> No dobra, oki. Dla mnie wporzo, że dyrektor chce kupić te > wozy, ale gdzie on to ma zamiar trzymać, bo w muzeum nie ma > za dużo miejsca na 80 czy 100 pojazdów.

Dla tak wyjątkowej kolekcji miejsce z pewnością się znajdzie. Nie ma potrzeby upychania wszystkiego w niemierzyńskiej hali. :-) A ważne jest zarówno, by mieć co pokazać, jak i by mieć gdzie pokazać. Oby tylko nie skończyło się na tych 350 tys. na zakupy.