Forum

Czy jeszcze kiedyś ujrzymy "helmuta" na ulicy...

zdjęcie
Czy jeszcze kiedyś ujrzymy "helmuta" na ulicy Niemierzyńskiej?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez DamTram

No mam nadzieję, że tego nigdy, bo jeżeli helmut ma się tam pojawić to już chyba tylko jako historyczny, a to jest złom i na historycznego się nie nadaje.
DamTram napisał(a):

> a to jest złom i na historycznego się nie nadaje.

Myślę że się mylisz... Helmuty są o wiele starsze od "stodwójek" a są w całkiem dobrym stanie technicznym i rzadko defektują...

-- Obejrzy to 80% użytkowników KOMISu.
Bauersoon napisał(a):

> Myślę że się mylisz... Helmuty są o wiele starsze od > "stodwójek" a są w całkiem dobrym stanie technicznym i > rzadko defektują...

Ale ten pod względem technicznym, a nie estetycznym jest kitowaty i dzisiaj stał na zajezdni i stoi już od piątku.

PS. O zjzdach GT6 mało się mówi, może dlatego, że się je podmienia przy ludowej i się nie odbija to na pasażerach.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
DamTram napisał(a):

> Ale ten pod względem technicznym, a nie estetycznym jest > kitowaty i dzisiaj stał na zajezdni.

Bo podobno się mu instalacja spaliła;-), swoją drogą jako wagon historyczny zamiast #915 widziałbym bardziej #512;-)

-- moderator@mkm.szczecin.pl

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> Bo podobno się mu instalacja spaliła;-), swoją drogą jako wagon > historyczny zamiast #915 widziałbym bardziej #512;-)

No a tak najbardziej to 509, 911 i własnie 512 te reklamowe helmuciki są podobno najlepsze no i mi też się tak wydaje.
DamTram napisał(a):

> No a tak najbardziej to 509, 911

911??, co prawda bym tu polemizował, gdyz uważam, że ten wóz jest srednio dobry. Jeśli bym miał wybierać to jednak bym wybrał #509.

P.S: Możesz mi powiedzieć w czym #911 jest lepszy od #509?

-- moderator@mkm.szczecin.pl

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
Romanas napisał(a):

> P.S: Możesz mi powiedzieć w czym #911 jest lepszy od #509?

W niczym, ale jest najlepszy z wozów 9XX i lepszy od 512.
DamTram napisał(a):

> W niczym

Żaden argument :)
> swoją drogą jako wagon > historyczny zamiast #915 widziałbym bardziej #512;-)

Twoja wypowiedź sugeruje, jakoby 915 miał zostać zachowany, a to akurat chyba pieśń przyszłości? :-P

Swoją drogą, dawno temu, to ja na historyczne typowałem 503 i 917, ale wiadomo jaki los je spotkał... :-)

-- Jestem jak Tefal - myślę o wszystkim

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Romanas napisał(a):

> Bo podobno się mu instalacja spaliła

Tak dokładniej to nastawnik i jakieś kable.
DamTram napisał(a):

> jakieś kable.

Właśnie instalacja jak to Romanas powiedział :-)