Forum

Wnętrze MAN-a NL202 1421

zdjęcie
Wnętrze MAN-a NL202 1421

wysłane przez Warszewiak 20

No, jedno z lepiej utrzymanych wnętrzy co do używek to chyba właśnie to na zdjęciu. O tyle fajnie, że burty od wewnątrz pokryte są jakimś materiałem podobnym do weluru, na którym chyba żadnego grafa nie da się narysować. A co za tym idzie - estetyka! Aczkolwiek pozostają jeszcze tylnie częsci siedzeń, które już nie mają żadnych 'zabezpieczeń'.

-- Alle weiteren Rechte vorbehalten!

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez DamTram

Warszewiak napisał(a):

> No, jedno z lepiej utrzymanych wnętrzy co do używek to > chyba właśnie to na zdjęciu. O tyle fajnie, że burty od > wewnątrz pokryte są jakimś materiałem podobnym do weluru, > na którym chyba żadnego grafa nie da się narysować.

No farbą po wszystkim tak właściwie pomalujesz, po materiale też... :/

wysłane przez mike_1994

DamTram napisał(a):

> No farbą po wszystkim tak właściwie pomalujesz, po materiale > też... :/

Ale Warszewiakowi może chodzić o to, że nie będzie malunków wykonanych długopisem czy ołówkiem lub też i naklejek. ;>

-- Jestem z wami już rok! ;-)

wysłane przez Warszewiak 20

mike_1994 napisał(a):

> Ale Warszewiakowi może chodzić o to, że nie będzie malunków > wykonanych długopisem czy ołówkiem lub też i naklejek. ;>

Dokładnie! Chodzi o coś typu nalepka Poczty Polskiej, która jest cała w różnorodnych malunkach, jak ktoś nie wie jaka to, to na tyle pierwszego lepszego wagonu powinna się takowa znaleźć, szczególnie na dachu.

-- Alle weiteren Rechte vorbehalten!

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Warszewiak napisał(a):

[ciach]

A mnie zastanawia po co dali 2 kasowniki naprzeciwko siebie? ;/

wysłane przez bniedzwiecki

Szymon85 napisał(a):

> A mnie zastanawia po co dali 2 kasowniki naprzeciwko siebie? ;/

Po to aby pasażer wsiadając do autobusu 2 drzwiami mógł swobonie do niego dotrzeć bez przepychania się zarówno idąc w stronę przedniej jak i tylnej części autobusu. Generalnie im więcej kasowników w dogodnych miejscach tym lepiej i chwali się to co widzimy w tym autobusie. Potwierdzeniem tego są Tatry gdzie ciężko jest dobrnąć do kasownika i niektórzy nawet rezygnują ze skasowania owego biletu.

wysłane przez Iwo

Warszewiak napisał(a):

> No, jedno z lepiej utrzymanych wnętrzy co do używek to > chyba właśnie to na zdjęciu.

Tak czy inaczej wiadro gorącej wody z płynem, szmata i dobre chęci przydały by się temu jak i innym pojazdom KM, w których brud zalega w niektórych miejscach od nowości.

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))